Nie dali się ograć dziewczynom

Chłopcy z rocznika 2008 nie dali się ograć dziewczynom ze Szkoły Futbolu Luboń i wygrali niedzielne spotkanie 4:2.

W słoneczne dopołudnie licznie przybyli kibice obu drużyn obejrzeli bardzo ciekawe spotkanie. Prowadzenie biało-niebieskim zapewnił Łukasz Roszak, ale rywalki szybko doprowadziły do wyrównania. Potem Warciarze zmarnowali kilka świetnych okazji. Bardzo dobrze spisującej się bramkarki w sytuacjach sam na sam nie zdołali pokonać m.in. Łukasz Dominiak, Mikołaj Bierła, czy Olek Sołtysiak. Ta skapitulowała dopiero po strzale z dystansu Kacpra Grześkowiaka i do przerwy było 2:1.

Drugą połowę Warciarze rozpoczęli od błędu, po którym bramkę zdobyły przeciwniczki. Potem Mikołaj Bierła trzykrotnie stawał oko w oko z bramkarką Szkoły Futbolu, ale trafił raz w myśl przysłowia do trzech razy sztuka. W końcówce akcję prawym skrzydłem przeprowadził Paweł Janecki, który wyłożył piłkę Patrykowi Kukowieckiemu, a ten trafił z bliska ustalając wynik na 4:2.

Brawa za to spotkanie należą się zarówno Warciarzom, jak i dziewczynom z Lubonia, które tanio skóry chłopcom nie sprzedały.