|

Nie ma mocnych na biało-niebieskich żaków

Wciąż nie ma mocnych na żaków starszych Warty. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego prowadzą w tabeli z kompletem zwycięstw.

Wiosna należy do chłopców z rocznika 2010! Po trzech zwycięstwach w Dolsku młodzi adepci Akademii Warty triumfowali także podczas ligowych turniejów w Śremie i Środzie Wlkp. W pierwszym z nich biało-niebiescy ponownie wygrali wszystkie trzy spotkania do „zera”. Najpierw zaaplikowali sześć goli rówieśnikom z Zawiszy Dolsk, potem pokonali 1:0 Polonię Środa, by zakończyć turniej efektowną wygraną 9:0 z Kotwicą Kórnik.
W minioną niedzielę piłkarze trenera Mateusza Pietrowskiego o ligowe punkty walczyli w Środzie Wlkp. Tym razem Warciarze rozegrali dwa mecze, bowiem deszczowa aura wystraszyła piłkarzy z Dolska, którzy nie dojechali na turniej. W ulewie Warciarze pokonali 4:0 Polonię Środa i 3:1 Kotwicę Kórnik.
Śremska ekipa żaków ma więc na koncie komplet zwycięstw i pewnie przewodzi ligowej stawce. Do zakończenia wiosennych zmagań w kategorii pozostał jeszcze turniej w Kórniku.

– Trafiliśmy do grupy, w której jesteśmy zdecydowanym liderem i faworytem, co chłopcy udowadniają w każdym w turniejów – mówi trener Mateusz Pietrowski. – Nasza dobra postawa jest doceniania i zauważana, bowiem po raz kolejny otrzymaliśmy zaproszenie na sparing ze złotą grupą Lecha Poznań rocznik 2011, co jest dużym wyróżnieniem – dodał.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.