Nie ma mocnych na biało-niebieskich żaków

Nie ma mocnych na biało-niebieskich żaków

Wciąż nie ma mocnych na żaków starszych Warty. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego prowadzą w tabeli z kompletem zwycięstw.

Wiosna należy do chłopców z rocznika 2010! Po trzech zwycięstwach w Dolsku młodzi adepci Akademii Warty triumfowali także podczas ligowych turniejów w Śremie i Środzie Wlkp. W pierwszym z nich biało-niebiescy ponownie wygrali wszystkie trzy spotkania do „zera”. Najpierw zaaplikowali sześć goli rówieśnikom z Zawiszy Dolsk, potem pokonali 1:0 Polonię Środa, by zakończyć turniej efektowną wygraną 9:0 z Kotwicą Kórnik.
W minioną niedzielę piłkarze trenera Mateusza Pietrowskiego o ligowe punkty walczyli w Środzie Wlkp. Tym razem Warciarze rozegrali dwa mecze, bowiem deszczowa aura wystraszyła piłkarzy z Dolska, którzy nie dojechali na turniej. W ulewie Warciarze pokonali 4:0 Polonię Środa i 3:1 Kotwicę Kórnik.
Śremska ekipa żaków ma więc na koncie komplet zwycięstw i pewnie przewodzi ligowej stawce. Do zakończenia wiosennych zmagań w kategorii pozostał jeszcze turniej w Kórniku.

– Trafiliśmy do grupy, w której jesteśmy zdecydowanym liderem i faworytem, co chłopcy udowadniają w każdym w turniejów – mówi trener Mateusz Pietrowski. – Nasza dobra postawa jest doceniania i zauważana, bowiem po raz kolejny otrzymaliśmy zaproszenie na sparing ze złotą grupą Lecha Poznań rocznik 2011, co jest dużym wyróżnieniem – dodał.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.