|

Nie obronili pucharu

Po ubiegłorocznym zwycięstwie w II Memoriale Bolesława Wośkowiaka seniorzy Warty okazali się tym razem bardzo gościnni i nie odegrali znaczącej roli w turnieju. Trofeum zdobył Totem.

Osiem zespołów stawiło się w sobotę w sali Śremskiego Sportu by okolicznościowym turniejem uczcić pamięć zasłużonego dla Warty Śrem trenera i działacza – Bolesława Wośkowiaka.  Drużyny podzielono na dwie grupy, z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze. Miejsca w nich zabrakło jednak dla seniorów Warty. Oba w swoich grupach zajęły trzecie lokaty i zagrały o piąte miejsce. „Biali” przegrali rywalizację w grupie A z KSGB Manieczki (0:2), Zawiszą Dolsk (1:3) i Avią Kamionki (1:0), a „niebiescy” zdobyli cztery punkty za remis 0:0 z Breeding Center i zwycięstwo 6:0 nad Pogonią. Porażka 0:5 z Totemem wyeliminowała ich jednak z gry o finał.

„Czarnym koniem” turnieju okazał się zespół KSGB Manieczki, który w półfinale pokonał 2:1 Breeding Center. W finale KSGB przegrał jednak 0:5 z Totemem, który wcześniej ograł 2:1 Zawiszę. Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Breeding Center, a Zawiszą Dolsk zakończył się z kolei zwycięstwem mistrzów Green Bike Extraligi 2:1.

Wyróżnienia indywidualne odebrali zawodnicy Totemu. Królem strzelców został Mateusz Michałowski, a najlepszym bramkarzem Jeremi Więcek.

Puchary i statuetki wręczali Grażyna Matysiak ze Śremskiego Sportu i Marcin Kowalczyk z zarządu Warty.

 

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.