Nie obronili pucharu

Po ubiegłorocznym zwycięstwie w II Memoriale Bolesława Wośkowiaka seniorzy Warty okazali się tym razem bardzo gościnni i nie odegrali znaczącej roli w turnieju. Trofeum zdobył Totem.

Osiem zespołów stawiło się w sobotę w sali Śremskiego Sportu by okolicznościowym turniejem uczcić pamięć zasłużonego dla Warty Śrem trenera i działacza – Bolesława Wośkowiaka.  Drużyny podzielono na dwie grupy, z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze. Miejsca w nich zabrakło jednak dla seniorów Warty. Oba w swoich grupach zajęły trzecie lokaty i zagrały o piąte miejsce. „Biali” przegrali rywalizację w grupie A z KSGB Manieczki (0:2), Zawiszą Dolsk (1:3) i Avią Kamionki (1:0), a „niebiescy” zdobyli cztery punkty za remis 0:0 z Breeding Center i zwycięstwo 6:0 nad Pogonią. Porażka 0:5 z Totemem wyeliminowała ich jednak z gry o finał.

„Czarnym koniem” turnieju okazał się zespół KSGB Manieczki, który w półfinale pokonał 2:1 Breeding Center. W finale KSGB przegrał jednak 0:5 z Totemem, który wcześniej ograł 2:1 Zawiszę. Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Breeding Center, a Zawiszą Dolsk zakończył się z kolei zwycięstwem mistrzów Green Bike Extraligi 2:1.

Wyróżnienia indywidualne odebrali zawodnicy Totemu. Królem strzelców został Mateusz Michałowski, a najlepszym bramkarzem Jeremi Więcek.

Puchary i statuetki wręczali Grażyna Matysiak ze Śremskiego Sportu i Marcin Kowalczyk z zarządu Warty.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.