Niezapomniany Bal Warty Śrem i niezwykła historia butelki wina

Niezapomniany Bal Warty Śrem i niezwykła historia butelki wina

W minioną sobotę Prezes Warty Śrem – Dominik Sworowski rozpoczął Bal Warty Śrem. W krótkim przemówienia odniósł się do 97-letniej historii jak również do obecnej kondycji klubu. Miał o czym mówić gdyż w samej Piłkarskiej Akademii dziś trenuje blisko 330 dzieci a gdy dołożymy do tego pozostałe sekcji tj. szermierkę, boks czy koszykówkę – liczba ta na prawdę robi wrażenie.

Chwilę po słowach „…bal uważam za otwarty” parkiet zalała lawina gości którzy i tym razem wypełnili salę do ostatniego miejsca. W małej salce obok poza pamiątkami i klubowymi gadżetami czekała na uczestników foto budka w której to każdy przybyły mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kulminacją wieczoru okazała się charytatywna licytacja butelki wina na rzecz jednego z młodych piłkarzy, który zmaga się z ciężką chorobą. Emocji i wzruszenia nie było końca. Sumy jakie padały zaskoczyły nie tylko gości ale i samych organizatorów. W efekcie końcowych, szczęśliwy zwycięzca (a raczej zwyciężczyni – uchylając rąbka tajemnicy) wylicytował butelkę za 5tys zł. Przez kolejnych kilka chwil salę wypełniły gromkie brawa w trakcie których przybyli goście podchodzili do organizatorów wrzucając różne kwoty pieniędzy. W efekcie tej spontanicznej inicjatywy udało się dozbierać kolejne 3 tys zł…

Bal tradycyjnie już zakończył się nad ranem a niemalże wszyscy przybyli goście zapowiedzieli swój udział w kolejnym. Tak trzymać! :blush:

To był niezapomniany Bal Warty Śrem, którego z całą pewnością żaden uczestnik nie zapomni. Tak może bawić się tylko Warta Śrem.

https://photos.app.goo.gl/SIWjen7FUuVOG9AI3

https://photos.app.goo.gl/V3GBLOLdrJONQIRI3

https://photos.app.goo.gl/mjDMIbYzcHkHEitB3

https://photos.app.goo.gl/HSMfmqRVJqL0sy5g2

https://photos.app.goo.gl/52Le599kkNVR827G2

https://photos.app.goo.gl/0rTSWzO4zOVczpHx1

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.