Niezapomniany Bal Warty Śrem i niezwykła historia butelki wina

Niezapomniany Bal Warty Śrem i niezwykła historia butelki wina

W minioną sobotę Prezes Warty Śrem – Dominik Sworowski rozpoczął Bal Warty Śrem. W krótkim przemówienia odniósł się do 97-letniej historii jak również do obecnej kondycji klubu. Miał o czym mówić gdyż w samej Piłkarskiej Akademii dziś trenuje blisko 330 dzieci a gdy dołożymy do tego pozostałe sekcji tj. szermierkę, boks czy koszykówkę – liczba ta na prawdę robi wrażenie.

Chwilę po słowach „…bal uważam za otwarty” parkiet zalała lawina gości którzy i tym razem wypełnili salę do ostatniego miejsca. W małej salce obok poza pamiątkami i klubowymi gadżetami czekała na uczestników foto budka w której to każdy przybyły mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kulminacją wieczoru okazała się charytatywna licytacja butelki wina na rzecz jednego z młodych piłkarzy, który zmaga się z ciężką chorobą. Emocji i wzruszenia nie było końca. Sumy jakie padały zaskoczyły nie tylko gości ale i samych organizatorów. W efekcie końcowych, szczęśliwy zwycięzca (a raczej zwyciężczyni – uchylając rąbka tajemnicy) wylicytował butelkę za 5tys zł. Przez kolejnych kilka chwil salę wypełniły gromkie brawa w trakcie których przybyli goście podchodzili do organizatorów wrzucając różne kwoty pieniędzy. W efekcie tej spontanicznej inicjatywy udało się dozbierać kolejne 3 tys zł…

Bal tradycyjnie już zakończył się nad ranem a niemalże wszyscy przybyli goście zapowiedzieli swój udział w kolejnym. Tak trzymać! :blush:

To był niezapomniany Bal Warty Śrem, którego z całą pewnością żaden uczestnik nie zapomni. Tak może bawić się tylko Warta Śrem.

https://photos.app.goo.gl/SIWjen7FUuVOG9AI3

https://photos.app.goo.gl/V3GBLOLdrJONQIRI3

https://photos.app.goo.gl/mjDMIbYzcHkHEitB3

https://photos.app.goo.gl/HSMfmqRVJqL0sy5g2

https://photos.app.goo.gl/52Le599kkNVR827G2

https://photos.app.goo.gl/0rTSWzO4zOVczpHx1

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.