|

Nowe stroje, stare barwy.

W nowy 2020 rok,  wkraczamy z nową kolekcja strojów i zmianami w funkcjonowaniu sklepu Warty Śrem.  Podjęliśmy  decyzje, ze z końcem roku wszelkie obowiązki związane z działalnością i funkcjonowaniem sklepu klubowego Warty Śrem, będą leżeć po stronie Klubu.

Tym samym, Warta Śrem w wyżej wskazanym obszarze rezygnuje ze wszelakich podmiotów zewnętrznych, biorąc na siebie kwestie związane z dostępnością sprzętu sportowego.  Na stronie Klubu tj. wartasrem.pl w zakładce SKLEP będzie można znaleźć cały asortyment począwszy od strojów meczowych, przez stroje treningowe, dresy, getry, torby, plecaki itd zgodnie z klubowym dress – codem.  Współpraca z nowym partnerem wiąże się też z wprowadzeniem oryginalnej kolekcji, jednakże nie dotyczy to zmiany barw klubowych.

Poniżej kilka najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi

Co jeśli posiadam stary strój JOMA? Czy muszę kupić nowy strój?

Warta Śrem nigdy nie przymuszała do zakupów strojów  meczowych. Jednolite stroje meczowe są jednak obligatoryjne w rozgrywkach WZPN a także podczas wyjazdu na turnieje. Pamiętajmy, że jednolity strój pozytywnie wpływa na wizerunek drużyny i postrzeganie klubu.

Kiedy wymienić strój?

Nie chcąc narażać rodziców na nieplanowane dodatkowe koszty, zakładamy, ze rok 2020 będzie rokiem przejściowym. W tym okresie znajdzie się kilka dogodnych okazji do wymiany lub zakupu nowego kompletu. Może być to rozpoczęcie nowego sezonu czy rundy, święta, urodziny, obóz sportowy lub po prostu moment, gdy dziecko wyrośnie ze starego stroju.

Gdzie mogę przymierzyć i zakupić strój ?

Jest kilka możliwości:
– w sklepie internetowym na stronie www.wartasrem.pl w zakładce SKLEP

– w sklepie stacjonarnym przy ul. Zamenhofa 20 w soboty od 10:00-13:00
– mailowo pod adresem: sklep@wartasrem.pl
– poprzez kierownika drużyny.

 Kiedy i jak mogę go odebrać ?

Każdy zamówiony sprzęt można odebrać w sklepie stacjonarnym, sprzętu nie wysyłamy pocztą oraz kurierem.  Większość sprzętu dostępna jest na miejscu w przypadku zamówień u producenta czas oczekiwania to 14 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.