Odpadamy w ćwierćfinale

W ćwierćfinale Totolotek Puchar Polski na szczeblu okręgu poznańskiego przegrywamy 1-6 z Akademia Reissa OSiR Baranowo i kończymy przygodę z rozgrywkami.

W pierwszej połowie środowego spotkania byliśmy równorzednym rywalem dla grających w V lidze poznaniaków. Wprawdzie już w 5 minucie po błędzie Dominika Worocha straciliśmy bramkę, ale szybko wyrownalismy. W 19 minucie Mateusz Mocek powalczyl do końca o piłkę z bramkarzem Akademii, ten odbił ja przed siebie a skutecznie do siatki skierował Bartosz Skrzypczak. Goście po dalekim wyrzuci autu i strzale głową trafili w słupek, ale Warciarze także mieli okazje. W najlepszej znalazł się Maciej Błaszczyk ale słabsza, prawą nogą przestrzelił nad poprzeczką. Groźny był także strzał z wolnego Dominika Worocha, ale na posterunku był bramkarz rywali. Gdy zanosiło się na remis do przerwy w 42 minucie Borys Kaptur niepotrzebnie faulował w polu karnym i goście zamienili jedenastkę na bramkę. W drugiej połowie poznaniacy byli już wyraźnie lepsi. Strzelili cztery gole i wygrali 6-1 awansują do półfinału.