Ogonek dołącza do programu Warta i Przyjaciele

Ogonek dołącza do programu Warta i Przyjaciele

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że sklep zoologiczny Ogonek w Śremie dołącza do programu Warta i Przyjaciele. Od dzisiaj wszyscy posiadacze kart WiP otrzymują rabat 5% na towar (nie dotyczy preparatów weterynaryjnych).

Ogonek jest nowo otwartym sklepem zoologicznym z dużym wyborem karm dla zwierząt domowych, prowadzony przez dwie młode, pełne wigoru i pasji osoby z doświadczeniem w zoologii. Jeśli ktoś poszukuje dobrych jakościowo i przystępnych cenowo karm- z całą pewnością je tam znajdzie.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu sklepu zoologicznego Ogonek:

Zapraszamy wszystkich aby przychodzili ze swoimi czworonogami, dla których zawsze znajdzie się jakiś smakowity poczęstunek, oraz ciepłe przywitanie ze strony naszego psa ochroniarza- Kostka!Mamy także mini hotelik dla zwierząt klatkowych- wyjeżdżasz a nie ma z kim zostawić chomika? Przynieś go nam a na pewno otrzyma dobrą opiekę i solidną wyżerkę!Marzy Ci się zwierzątko? Czasem zamiast od razu kupować, lepiej przyjść lub napisać do nas czy akurat nikt nie zostawił nam zwierzaka z przeróżnych powodów.

Ogonek – sklep zoologiczny
Śrem, Kilińskiego 26a

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.