|

Okazałe zwycięstwo młodzików Warty Śrem!

W swoim drugim meczu ligowym młodzicy Akademii Warty odnieśli drugie przekonywujące zwycięstwo!!! Tym razem pokonali zespół Lipno Stęszew 7-1 (Bartkowiak x3, Garbarczyk x2, Górczak x2).
Mecz kapitalnie ułożył się dla zawodników Warty, już w 40 sekundzie meczu (autorem bramki Szymon Górczak) objęli prowadzenie i nie oddali go do samego końca meczu. Skończyło się na siedmiu bramkach, ale przy lepiej ustawionych celownikach mogło być tych bramek więcej. Przewaga chłopaków z akademii Warty widoczna była w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła.

Jestem bardzo zadowolony z występu moich podopiecznych, którym należą się duże słowa pochwały. Grali ambitnie, walecznie i z dużym zaangażowaniem, a przy tym pokazali mądrą grę w obronie i ataku, stworzyli mnóstwo fajnych, składnych akcji. Cieszy mnie to, że nasza wspólna praca przynosi powoli oczekiwane efekty. Jest to kolejne spotkanie na które patrzyło się z przyjemnością i każdy z chłopaków okazał się silnym punktem naszego zespołu. Nie oznacza to jednak, że nie było błędów i mankamentów, nad których poprawą nadal musimy ciężko pracować na treningach. Brawo chłopaki!!! Oby tak dalej!!!

trener Bartosz Domałeczny, Akademia Piłkarska Młoda Warta

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.