|

Orlik E1 – Podsumowanie sezonu rocznika 2006

Podsumowanie sezonu. 

Drużyna Orlika E1 (rocznik 2006),  pierwszą połowę bieżącego roku może śmiało zaliczyć do udanych pod względem sportowym jak również organizacyjnym. Orlicy Warty mają za sobą bardzo pracowitą  rundę.

Przygotowania do rundy wiosennej zaczęły się już pod koniec październik na sali. Przedstawiony plan oraz cele jakie były założone, zostały zrealizowane w stu procentach.

Każdy zawodnik  z  zespołu przychodząc na trening dawał z siebie maksimum. Dodatkowym zadaniem zespołu był udział w maksymalnej liczbie turniejów. Łącznie zespół wziął  udział w ośmiu turniejach wyjazdowych w tym w jednym zorganizowanym  u siebie. Część zespołu brała również udział w  lidze deichmann w której zajęli wysokie V miejsce.

W marcu zespół Michała Mocka liczył 36 zawodników! Dla dobra każdego zawodnika został on podzielony na dwie grupy. Warta Biała oraz Warta Niebieska.Następnie zawodnicy wrócili z powrotem na orlika, gdzie trenowali po dwa razy w tygodniu,natomiast trzeci trening motoryczno – koordynacyjny prowadzony był przez trenera sekcji boksu  Krzysztofa Lewandowskiego.

Na początku kwietnia ruszyły rozgrywki ligi WZPN,oraz wiosenna edycja Ligii Deichmann, w której również nie mogła  zabraknąć naszej drużyny. Celem startu w obydwu rozgrywkach,było przede wszystkim rozwijanie swoich umiejętności,nabieranie doświadczenia  w grze z najlepszymi.Start w lidze WZPN zespół  zakończył na czwartym miejscu pokazując jak wielki potencjał  drzemie w zespole.

Teraz wszyscy zawodnicy zbierają siły na kolejny sezon, który rozpocznie się obozem w Karnicach (02-09.08), później powrót na boiska,gdzie zawodnicy będą trenować trzy razy w tygodniu.

Podsumowując trener chciałby raz jeszcze podziękować całej drużynie za cały sezon oraz  zaangażowanie w każdym treningu, wolę walki jak również za serce zostawione na boisku. Podziękowania należą się również rodzicom za poświęcony czas oraz pomoc w organizowaniu przeróżnych imprez, a także za obecność i wsparcie podczas każdego spotkania.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.