Ostatni sprawdzian na szóstkę

Ostatni sprawdzian na szóstkę


W ostatnim sprawdzianie przed inauguracją wiosny seniorzy Warty zaaplikowali sześć goli KSGB Manieczki i pokonali A-klasowca 6:2.

W pierwszej połowie trener Marek Wilczyński ustawił zespół ultra ofensywnie.
– Zagraliśmy pod Komorniki z trzema napastnikami i dobrze to do przerwy wyglądało – mówi trener seniorów.
Po dwóch trafieniach Bartosza Skrzypczaka, dwóch wykorzystanych karnych przez Huberta Sciaka i golu Adriana Owczarka śremianie przed drugą połową wypracowali sobie pięciobramkową zaliczkę.
Po przerwie okazję pokazania się otrzymali zmiennicy, w tym także dwaj piłkarze Kotwicy, którzy chcą regularnie grać, a w kórnickim zespole ciężko było im się przebić do pierwszego składu. Byli to Bartłomiej Szar i Patryk Kuberacki.
– Szkoda, że tak późno do nas dołączyli. To, że przyszli z klubu czwartoligowego nie znaczy, że dostaną miejsce w składzie za darmo. Muszą się wykazać – powiedział trener Wilczyński.
Zmiany miały też wpływ na grę i wynik w drugiej części. Goście z Manieczek zdobyli dwie bramki, na które Warciarze odpowiedzieli trafieniem Adriana Owczarka i skończyło się na 6:2.


– Jesteśmy dobrze przygotowani i gotowi na walkę o ligowe punkty. W każdym meczu zamierzamy grać o zwycięstwo i taki jest nasz cel w tej rundzie. Czarnych już nie dogonimy, ale będziemy chcieli im się zrewanżować za bolesną porażkę jesienią i wierzę, że jesteśmy w stanie pokonać każdego w tej lidze, włącznie z liderem z Czerniejewa – podsumował trener.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.