| |

Ostatni sprawdzian na szóstkę


W ostatnim sprawdzianie przed inauguracją wiosny seniorzy Warty zaaplikowali sześć goli KSGB Manieczki i pokonali A-klasowca 6:2.

W pierwszej połowie trener Marek Wilczyński ustawił zespół ultra ofensywnie.
– Zagraliśmy pod Komorniki z trzema napastnikami i dobrze to do przerwy wyglądało – mówi trener seniorów.
Po dwóch trafieniach Bartosza Skrzypczaka, dwóch wykorzystanych karnych przez Huberta Sciaka i golu Adriana Owczarka śremianie przed drugą połową wypracowali sobie pięciobramkową zaliczkę.
Po przerwie okazję pokazania się otrzymali zmiennicy, w tym także dwaj piłkarze Kotwicy, którzy chcą regularnie grać, a w kórnickim zespole ciężko było im się przebić do pierwszego składu. Byli to Bartłomiej Szar i Patryk Kuberacki.
– Szkoda, że tak późno do nas dołączyli. To, że przyszli z klubu czwartoligowego nie znaczy, że dostaną miejsce w składzie za darmo. Muszą się wykazać – powiedział trener Wilczyński.
Zmiany miały też wpływ na grę i wynik w drugiej części. Goście z Manieczek zdobyli dwie bramki, na które Warciarze odpowiedzieli trafieniem Adriana Owczarka i skończyło się na 6:2.


– Jesteśmy dobrze przygotowani i gotowi na walkę o ligowe punkty. W każdym meczu zamierzamy grać o zwycięstwo i taki jest nasz cel w tej rundzie. Czarnych już nie dogonimy, ale będziemy chcieli im się zrewanżować za bolesną porażkę jesienią i wierzę, że jesteśmy w stanie pokonać każdego w tej lidze, włącznie z liderem z Czerniejewa – podsumował trener.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.