Otwarte Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Żaków U9 (rocznik 2008)

Śremski Klub Sportowy Warta zaprasza wszystkie kluby do udziału w Otwartych Halowych Mistrzostwach Wielkopolski Żaków U9 (rocznik 2008). Turniej odbędzie się w czasie ferii zimowych w dniach 6-10 lutego, zapisy przyjmowane są do 27 stycznia. Zawody zostały objęte patronatem Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Impreza odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej w Zaniemyślu, a wziąć udział mogą w niej także zespoły niezrzeszone i kluby spoza województwa wielkopolskiego. Organizatorzy zaplanowali pięciodniowe zmagania na aż 60 ekip w 12 pięciozespołowych grupach. Przez pierwsze trzy dni odbędą się rozgrywki eliminacyjne (4 grupy każdego dnia, w trzygodzinnych periodach), 9 lutego fazę ćwierćfinałową (24 zespoły), a 10 lutego finały (8 najlepszych drużyn).

Zapisy do turnieju przyjmowane są do 27 stycznia dwiema drogami – pod numerem telefonu 607 361 467 oraz mailowo na adres u9@naszsrem.pl. Szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące turnieju można jeszcze uzyskać na oficjalnej stronie internetowej turnieju: u9.naszsrem.pl

Otwarte Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Żaków U9 (rocznik 2008)
Otwarte Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Żaków U9 (rocznik 2008)
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.