| |

Pierwsze gole juniorów w drużynie seniorów

Kolejne sparingowe zwycięstwo odnieśli seniorzy. Tym razem podopieczni Marka Wilczyńskiego zaaplikowali rywalom 6 goli. Pierwsze trafienia zaliczyli juniorzy – Mateusz Mocek i Adam Wiśniewski.

Po wysokiej wygranej 8:1 z Wisłą Borek Wlkp. w sobotę Warciarze podejmowali Płomień Połajewo. Mimo iż goście grają o klasę wyżej (w lidze międzyokręgowej), to w Śremie niewiele mieli do powiedzenia. Piłkarze Marka Wilczyńskiego strzelili w obu połowach po trzy gole, a czyste konto zachował bardzo dobrze w tym meczu dysponowany Rafał Jańczyk i skończyło się efektownym zwycięstwem 6:0. Dwie bramki strzelił Hubert Sciak, a po jednym golu dołożyli Adrian Owczarek Patryk Kryszak i juniorzy – Mateusz Mocek oraz Adam Wiśniewski. Dla obu były to debiutanckie trafienia w seniorach.

Na tle rywali zespół bardzo dobrze wyglądał fizycznie. Ciężka, treningowa praca przynosi efekty i jednocześnie jest to potwierdzenie, że przygotowania idą w dobrym kierunku. Cieszy postawa juniorów, a po Adrianie Owczarku fajnie teraz do drużyny wkomponowuje się Patryk Kryszak, który mam nadzieję wzmocni zespół – podsumował trener Wilczyński.

Kolejny mecz kontrolny Warta zagra w sobotę, kiedy to o 17.45 zmierzy się z Lipnem Stęszew.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.