Pierwsze gole juniorów w drużynie seniorów

Kolejne sparingowe zwycięstwo odnieśli seniorzy. Tym razem podopieczni Marka Wilczyńskiego zaaplikowali rywalom 6 goli. Pierwsze trafienia zaliczyli juniorzy – Mateusz Mocek i Adam Wiśniewski.

Po wysokiej wygranej 8:1 z Wisłą Borek Wlkp. w sobotę Warciarze podejmowali Płomień Połajewo. Mimo iż goście grają o klasę wyżej (w lidze międzyokręgowej), to w Śremie niewiele mieli do powiedzenia. Piłkarze Marka Wilczyńskiego strzelili w obu połowach po trzy gole, a czyste konto zachował bardzo dobrze w tym meczu dysponowany Rafał Jańczyk i skończyło się efektownym zwycięstwem 6:0. Dwie bramki strzelił Hubert Sciak, a po jednym golu dołożyli Adrian Owczarek Patryk Kryszak i juniorzy – Mateusz Mocek oraz Adam Wiśniewski. Dla obu były to debiutanckie trafienia w seniorach.

Na tle rywali zespół bardzo dobrze wyglądał fizycznie. Ciężka, treningowa praca przynosi efekty i jednocześnie jest to potwierdzenie, że przygotowania idą w dobrym kierunku. Cieszy postawa juniorów, a po Adrianie Owczarku fajnie teraz do drużyny wkomponowuje się Patryk Kryszak, który mam nadzieję wzmocni zespół – podsumował trener Wilczyński.

Kolejny mecz kontrolny Warta zagra w sobotę, kiedy to o 17.45 zmierzy się z Lipnem Stęszew.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.