Pierwsze i trzecie miejsce Żaków Warty Śrem

12 listopada br. Żaki z rocznika 2010 wzięli udział w turnieju piłkarskim, który odbył się w Kościanie. Organizatorem był klub UKS Czwórka Kościan.

W turnieju wzięło udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie pierwszej rywalizowały UKS Czwórka Kościan Żółta, LPFA Śmigiel, Juna Trans Stare Oborzyska oraz Warta Śrem Biała. Chłopcy zdobyli 4 pkt w 3 meczach i zajęli drugie miejsce w grupie, co w dalszej części turnieju dało im prawo gry o 3 miejsce.

W grupie drugiej rywalizowały UKS Czwórka Kościan Biała, LPFA Kościan, PKS Racot oraz Warta Śrem Niebiescy. Chłopcy odnosząc pewne 3 zwycięstwa wygrali swoją grupę i zakwalifikowali się do meczu finałowego.

W meczu o 3 miejsce spotkały się Warta Śrem Biała oraz LPFA Kościan mecz zakończył się bezbramkowym remisem, w związku z czym organizatorzy stwierdzili, że nie będą rozstrzygać dalej tego spotkania i sklasyfikują obie drużyny na 3 miejscu.

W finale Warta Śrem Niebieska podejmowała drużynę UKS Czwórkę Żółtą po bramce Michała Rusiaka wygrała to spotkanie 1-0 odnosząc zwycięstwo w całym turnieju. Warte zauważenia jest to, iż chłopcy nie stracili żadnej bramki a ich 1stosunek bramkowy wyglądał imponująco 9-0.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Maksymilian Sołtysiak z Warty Niebieskiej.

Warta wystąpiła w składzie:

Warta Niebieska: Sołtysiak, Andrzejewski, Jachnik, Biernacki, Rusiak, Jaroszewski, Wojtysiak.

Warta Biała: Wdowczyk, Michalski, Misiak, Hołderny, Kopieć, Osowski, Multana, Jagielski.

Trener: Mateusz Pietrowski

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.