Pierwszy sparing kobiecej drużyny Warty w tym roku
| |

Pierwszy sparing kobiecej drużyny Warty w tym roku

Drużyna naszych dziewczyn po raz pierwszy w tym roku i w nowym zestawieniu, rozegrała sparing z zespołem, który zajmuje szóste miejsce w swojej grupie w II lidze Kobiecej. Najważniejsze dla nas było, aby dziewczyny wystąpiły i pokazały, że też potrafią grać i mają ogromną wolę dać z siebie wszystko i pozostawić to na boisku i to się stało.

Wynik miał drugorzędne znaczenie i chociaż przegraliśmy z tak renomowanym przeciwnikiem 0:16, (do przerwy 0:10), to jednak widać było, że się nie załamują i walczą do końca.

Wierzymy z trenerem i całą drużyną, że praca i zaangażowanie jakie wkładają na treningach zacznie procentować i przynosić efekty na boisku już w meczach ligowych. Zaangażowanie w tym meczu było ogromne, a i trema przed własną publicznością, której trochę było, też robiło swoje, chociaż w drugiej połowie już było lepiej. Dodam na koniec, że słowa Pani Hani trenerko Kotwicy, były pozytywne o naszych dziewczynach, stwierdzając, że jak jeszcze trochę popracują to będzie dobrze.

Zaangażowanie jest chęci też, a młoda nasza drużyna jest perspektywiczna i trzeba te dziewczyny wspierać i pomagać w dalszym rozwoju.

WARTA Śrem: K. Skrzypczak, Z. Hyżyk, K. Mądra, A. Szulc, K. Zdziechowska, M. Skrzypczak, Małg. Siczyńska, Magd. Siczyńska, M. Białecka, K. Kajetańćzyk, O. Kiezik, E. Karbowska, A. Liskowiak, , W. Rychlewska.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Szymona Mądrego.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.