Piłkarki Warty Śrem zadebiutowały w lidze

Piłkarki Warty Śrem zadebiutowały na ligowej arenie

W pierwszym swoim występie na ligowej arenie, nasze dziewczyny nie sprostały drużynie z Międzychodu i przegrały 1:5. Wynik jednak nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Dziewczyny walczyły z pełnym zaangażowaniem o każdą piłkę.

Do przerwy przegrywaliśmy 1:2. Bramki straciliśmy w siódmej oraz 30 minucie. Swojego pierwszego gola w lidze strzeliła Ewelina Karbowska pokonując bramkarkę przeciwniczek w 18 minucie. Niestety w końcówce pierwszej połowy kontuzji nabawiła się Roma Jańczak i drugą połowę dziewczyny grały w osłabieniu. Cały mecz zakończył się rezultatem 1:5 dla Międzychodu.

Następny mecz śremskie piłkarki zagrają w Kaczorach z drużyną, która w poprzedniej rundzie miała szansę na awans do drugiej ligi. Mecz odbędzie się 17 września br. o godz. 16.00.

WARTA Śrem: K. Skrzypczak, M.Skrzypczak, K.Mądra, K.Zdziechowska, R.Jańczak, E.Karbowska, K.Kajetańczyk, Z.Hyżyk, O.Kiezik, O. Kabat.

1 Response

1. KIBIC

NA TLE RYWALEK NASZE DZIEWCZYNY SŁABO WYGLADALY POD WZGLĘDEM SYBKOSCI I TAKTYKI , ONE BYŁY SPRAWNIEJSZE I WYTRZYMAŁY MECZ, LEPIEJ PRZYGOTOWANE BYŁY