Plenerowe spotkanie piłkarskiej drużyny kobiet Warty Śrem

W dniu 27.06.2018 r. odbyło się plenerowe spotkanie na leśnej polanie przy ognisku; podsumowujące zakończony sezon drużyny WARTA ŚREM WOMEN, na które zaproszeni zostali także rodzice zawodniczek.

Zespół Seniorek zakończył zmagania na 7 miejscu z dorobkiem 9 pkt. stosunkiem bankowym 17:7, rozgrywając wszystkie mecze. Najwięcej bramek 6 strzeliła Wiktoria Kostuj . Debiut naszej bardzo młodej i niedoświadczonej drużyny trzeba uznać za udany i życzyć im tylko dobrego przygotowania na przyszłość. Na tym spotkaniu podjęliśmy też bardzo ważną decyzję, przy aprobacie zawodniczek , rodziców, trenerów i kierownika, dotyczącą przyszłości tej drużyny. Ze względu na rezygnację niektórych zawodniczek ( zmiana i zwiększone obowiązki szkolne, sprawy zawodowe) i pozostało 15 czynnych zawodniczek podjęliśmy decyzję (jedynie słuszną) w tej sytuacji o niezgłaszanie drużyny do rozgrywek WZPN.

Przy ograniczonej ilości zawodniczek nie jesteśmy wstanie zagwarantować kompletu na mecze. Drużyna nadal będzie funkcjonować, rozgrywać mecze kontrolne, brać udział w turniejach i przygotowywać się do zgłoszenia w przyszłorocznych rozgrywkach. Przepraszamy naszych kibiców, ale to było najbardziej rozsądne wyjście w tej sytuacji. Prosimy nadal o wsparcie i sportowe kibicowanie tej drużynie.

Na koniec mój serdeczny apel do wszystkich którym na sercu leży dobro Kobiecej piłki nożnej w Śremie o kierowanie do nas chętne dziewczyny do sprawdzenia swoich umiejętności w piłce nożnej. Szukamy nowych zawodniczek w szczególności bramkarek. Namiary do zgłaszania: Marian MICHALAK tel: 607 582 279 e-mail: marhal24@interia.pl lub michmal49@gmail.com

Ze sportowym pozdrowieniem Marian M

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.