| |

Plenerowe spotkanie piłkarskiej drużyny kobiet Warty Śrem

W dniu 27.06.2018 r. odbyło się plenerowe spotkanie na leśnej polanie przy ognisku; podsumowujące zakończony sezon drużyny WARTA ŚREM WOMEN, na które zaproszeni zostali także rodzice zawodniczek.

Zespół Seniorek zakończył zmagania na 7 miejscu z dorobkiem 9 pkt. stosunkiem bankowym 17:7, rozgrywając wszystkie mecze. Najwięcej bramek 6 strzeliła Wiktoria Kostuj . Debiut naszej bardzo młodej i niedoświadczonej drużyny trzeba uznać za udany i życzyć im tylko dobrego przygotowania na przyszłość. Na tym spotkaniu podjęliśmy też bardzo ważną decyzję, przy aprobacie zawodniczek , rodziców, trenerów i kierownika, dotyczącą przyszłości tej drużyny. Ze względu na rezygnację niektórych zawodniczek ( zmiana i zwiększone obowiązki szkolne, sprawy zawodowe) i pozostało 15 czynnych zawodniczek podjęliśmy decyzję (jedynie słuszną) w tej sytuacji o niezgłaszanie drużyny do rozgrywek WZPN.

Przy ograniczonej ilości zawodniczek nie jesteśmy wstanie zagwarantować kompletu na mecze. Drużyna nadal będzie funkcjonować, rozgrywać mecze kontrolne, brać udział w turniejach i przygotowywać się do zgłoszenia w przyszłorocznych rozgrywkach. Przepraszamy naszych kibiców, ale to było najbardziej rozsądne wyjście w tej sytuacji. Prosimy nadal o wsparcie i sportowe kibicowanie tej drużynie.

Na koniec mój serdeczny apel do wszystkich którym na sercu leży dobro Kobiecej piłki nożnej w Śremie o kierowanie do nas chętne dziewczyny do sprawdzenia swoich umiejętności w piłce nożnej. Szukamy nowych zawodniczek w szczególności bramkarek. Namiary do zgłaszania: Marian MICHALAK tel: 607 582 279 e-mail: marhal24@interia.pl lub michmal49@gmail.com

Ze sportowym pozdrowieniem Marian M

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.