Po siedmiu zwycięstwach z rzędu, remis Juniorów Warty Śrem

Po siedmiu zwycięstwach z rzędu, remis Juniorów Warty Śrem

Po siedmiu zwycięstwa z rzędu, Juniorzy Warty Śrem remisują na wyjeździe z Orlikiem Miłosław 2:2. Bramki dla naszego zespołu strzelali Mateusz Mocek oraz Paweł Skrzypek. Brawa należą się dla całej drużyny, gdyż na trudnym terenie zremisowali bez Adama Wiśniewskiego oraz dwóch podstawowych bramkarzy: Wiktora Chicheł i Damiana Zimowskiego, a między słupkami zadebiutował Mutschke z rocznika 2002!

Słaba pierwsza połowa. Mimo, że to my „graliśmy piłką”, przeciwnicy wyprowadzili kontrę, złamana linia spalonego i przegrywamy 1:0. Dużo lepiej zagraliśmy w 2 połowie. Już na początku wyrównał Mateusz Mocek po prostopadłym podaniu Szymandery.

Przeważaliśmy i stwarzaliśmy groźne sytuacje. Bardzo dobrze na skrzydle grał Mikołaj Szulc i w końcu na swoim wysokim poziomie Kozłowski i Szymandera w środku. Na 2:1 wyprowadził nas Paweł Skrzypek fantastycznym strzałem z woleja. Piłka po uderzeniu odbiła się jeszcze od poprzeczki. Cały czas to my prowadziliśmy grę. Niestety przez prosty błąd tracimy bramkę w końcówce meczu i spotkanie kończy się wynikiem 2-2.

To był trudny teren i dobry przeciwnik, dlatego cenny jest nawet ten jeden punkt.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.