Aktualności

Po siedmiu zwycięstwach z rzędu, remis Juniorów Warty Śrem

Po siedmiu zwycięstwa z rzędu, Juniorzy Warty Śrem remisują na wyjeździe z Orlikiem Miłosław 2:2. Bramki dla naszego zespołu strzelali Mateusz Mocek oraz Paweł Skrzypek. Brawa należą się dla całej drużyny, gdyż na trudnym terenie zremisowali bez Adama Wiśniewskiego oraz dwóch podstawowych bramkarzy: Wiktora Chicheł i Damiana Zimowskiego, a między słupkami zadebiutował Mutschke z rocznika 2002!

Słaba pierwsza połowa. Mimo, że to my “graliśmy piłką”, przeciwnicy wyprowadzili kontrę, złamana linia spalonego i przegrywamy 1:0. Dużo lepiej zagraliśmy w 2 połowie. Już na początku wyrównał Mateusz Mocek po prostopadłym podaniu Szymandery.

Przeważaliśmy i stwarzaliśmy groźne sytuacje. Bardzo dobrze na skrzydle grał Mikołaj Szulc i w końcu na swoim wysokim poziomie Kozłowski i Szymandera w środku. Na 2:1 wyprowadził nas Paweł Skrzypek fantastycznym strzałem z woleja. Piłka po uderzeniu odbiła się jeszcze od poprzeczki. Cały czas to my prowadziliśmy grę. Niestety przez prosty błąd tracimy bramkę w końcówce meczu i spotkanie kończy się wynikiem 2-2.

To był trudny teren i dobry przeciwnik, dlatego cenny jest nawet ten jeden punkt.