Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego
|

Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego ligę WZPN zaczęli od zwycięstwa

W minioną środę tj. 6 września br. podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego pojechali na zaległy mecz ligowy z PSS Junior Koziegłowy. Spotkanie odbywało się w bardzo trudnych, deszczowych warunkach.

Od początku spotkania Warta zagrała koncertowo i po akcjach wypracowanych przez drużynę strzeliła do przerwy 5 bramek, tracąc tylko 1 w końcówce pierwszej połowy. Na drugą połowę młodzi adepci przy wysokim prowadzeniu i zmianach wprowadzonych przez trenera stracili 3 bramki, ale strzelając 4. Wynik końcowy, to 9:4.

Dla Warty bramki strzelali: 9’, 15’, 32’ – Szymon DOBRAŚ, 6’, 36’ – Mikołaj MAŚLIŃSKI, 20’ – Dawid SĘKOWSKI, 21’- Igor DROŻŻYŃSKI, 43’ – Emil BARTKOWIAK ( bramkarz), 46’ – Mateusz Dukat.

Podopieczni trenera Rafała Krajczyńskiego grali dobrze defensywnie. Szkoda tylko sytuacji, w których straciliśmy bramki po zamieszaniu w polu karnym i rykoszecie. Cieszy fakt że ten mecz pokazał że w takich trudnych warunkach drużyna potrafiła realizować założenia taktyczne. Powoli widać ciężką pracę którą wykonał w przerwie letniej trener Michał i gdzie jeszcze musimy popracować. Wielkie podziękowania należą się wszystkim zawodnikom (za walkę, zaangażowanie i serducho zostawione na boisku w takich warunkach) i wszystkim rodzicom którzy zawsze są z nami na dobre i na złe.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.