| |

Podsumowanie jesieni kobiecej drużyny piłkarskiej Warty Śrem

W dniu 17.11.2017 roku w Sali bankietowej JEDYNKA u Pana Zygmunta Bianki, odbyło się podsumowanie rundy jesiennej kobiecej drużyny piłkarskiej Warty Śrem. Obecny był też trener Rafał Krajczyński, który czynnie wspierał naszą drużynę podczas meczów ligowych, a także przedstawiciel prasy lokalnej Pan Maciej Fujak.

Na powitanie głos zabrał kierownik drużyny Marian Michalak, który podziękował Zarządowi za zgłoszenie drużyny do rozgrywek ligowych, byłemu trenerowi, za dotychczasowe prowadzenie drużyny, żonie Halinie Michalak za czynne sponsorowanie drużyny, Panom Ryszardowi Skrzypczakowi, Kamilowi Chowańskiemu i Kamilowi Michalakowi za pomoc w realizacji bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem drużyny. Przedstawił nowego trenera Panią Martę Kosińską (notabene była zawodniczka tej drużyny, która doznała też kontuzji gdy grała). Przede wszystkim podziękował zawodniczkom za udaną trudną rundę jesienną. Zespół w tej rundzie zajął siódme miejsce z 4 pkt. i stosunkiem bramek 6:21.

Bramki dla naszego zespołu zdobywały: Magdalena Mikołajczak – 3, Ewelina Karbowska – 2 i Dominika Drzewiecka – 1, a kartkami żółtymi (obdarowane zostały), Weronika Rychlewska – 1; która niestety doznała poważnej kontuzji kolana i jej dalszy udział czynny, jako zawodniczki, w drużynie stoi pod znakiem zapytania, Małgorzata Skrzypczak – 1 i Adrianna Skrzypek – 2.

Jak powiedział kierownik runda była trudna, ale postępy jakie zrobiły zawodniczki od kwietnia do końca rundy jesiennej były ogromne i efekty tego były widoczne na boisku. Rozpoczynając w kwietniu tego roku, w zespole czynnych zawodniczek było 5, potem ta ilość się potroiła i mieliśmy 17, ale niestety z różnych przyczyn rozpoczynając rozgrywki w pierwszy meczu rozpoczęliśmy z 11 zawodniczkami (a mecz kończyliśmy w 10, po kontuzji jednej z nich).

Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze przy poczęstunku, a zakończone kawą z pączkami i ciastem. Liczymy, że może znajdzie się jakiś dobry sponsor, który wziąłby nasz zespół pod swoje skrzydła.

 

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.