Podsumowanie sezonu młodzików młodszych

Bardzo udany sezon mają za sobą młodziki młodsze Warty Śrem. Rocznik 2006 w niebiesko-białym klubie to prawdziwa potęga. Zespół prowadzony przez Michała Mocka liczy 38 zawodników, w tym również występują 4 dziewczynki. Ze względu na tak wielki zespół, w rozgrywkach ten rocznik reprezentowały dwie drużyny. Każda z nich jest na innym etapie szkolenia, każda z nich miała inne cele. Czy zostały one zrealizowane?

Drużyna Warty Śrem niebieskiej, której celem był awans do drugiej ligi trafiła do bardzo silnej i wyrównanej grupy. Niebiescy na boiskach rywalizowały z takimi zespołami jak: TPS Winogrady, LPFA Podolany, Błękitni Owińska, LPFA Bułgarska oraz Unia Swarzędz. Niebieska armia Mocka zgromadziła 18 punktów, wygrywając sześć meczy, strzelając w nich aż 31 bramek. Warto dodać, że Warciarze na swoim terenie nie przegrali żadnego spotkania, a nawet nie zremisowali. W tabeli końcowej młodziki zajęły drugie miejsce, a do awansu zabrakło trzech punktów.

Drużyna Biała do rozgrywek przystąpiła z zupełnie innym celem niż pierwszy zespół. Drużyna jest na etapie budowy, etapie nauczania. Znaczna większość zespołu w tym sezonie wyszła po raz pierwszy na pełno wymiarowe boiska, na pierwsze treningi, pierwsze mecze. Także nie ma co się dziwić, że oczekiwania, a także cele były inne. Zespół podczas trzech jednostek treningowych pracował bardzo zawzięcie, a podczas zmagań z przeciwnikami zbierał cenne doświadczenie. Z meczu na mecz wyglądało to coraz lepiej, a wyniki osiągane nie miały tu żadnego znaczenia.

Warto dodać, że królem strzelców został Kacper Świdurski strzelając 14 bramek. Klub, rocznik na skalę Polski reprezentuję Julia Cieślak, która gra w kadrze Wielkopolski, a regularnie w kadrze regionalnej trenuje Kacper Stawecki. Na testy do kadry Wlkp. zaproszona została również Oliwia Dziasek

Na początku ogromne podziękowania i gratulację dla całego rocznika 2006. Mamy dwa zespoły, ale wspólny kierunek. Mnie jako trenera cieszy, że ta armia jest tak wielka. Zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony. Kolejny sezon, pokazaliśmy naszą siłę. Nie udało się co prawda awansować, ale cieszy mnie, że drużyna niebieska zdaję sobie sprawę w jakich meczach, spotkaniach daliśmy się zaskoczyć. Dodam, ze były to mecze gdzie na papierze byliśmy niepodważalnym faworytem, ale taka jest piłka, a drużyna otrzymała kolejne lekcję. Nie mniej chylę czoła obu zespołom i jeszcze raz dziękuje za wspaniały sezon. Ogromne podziękowania dla rodziców niebiesko-białych szatanów, którzy są z nami na dobre i na złe. Wspierają, jeżdżą, a przede wszystkim organizują nam na specjalne okazję odskocznię od treningów urozmaicając nam wspólny czas. – trener Michał Mocek

 
https://photos.app.goo.gl/VLvCzN3Uph4CZpqs5
https://photos.app.goo.gl/YF8WRNF7Rx1Nn7R88
https://photos.app.goo.gl/LBaAsJHxSWZiVokt9
https://photos.app.goo.gl/9x49rYAVmTfsSSMcA
https://photos.app.goo.gl/5e5J1mjr2hVerPRcA
https://photos.app.goo.gl/2rERfTHLUkyzkHQ89
https://photos.app.goo.gl/cX5afPQRYPiEiSFF8
https://photos.app.goo.gl/K1RExp1DDwpwEY5w8
https://photos.app.goo.gl/aVUDEH9PkjR1CbDV6
https://photos.app.goo.gl/zfxvLhRg5QARKSLo6
https://photos.app.goo.gl/BJemZYLFjKcbKRHA8

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.