Pokazali charakter

Dobre spotkanie rozegrali w minionej kolejce juniorzy młodsi. Mimo iż przegrywali w Kostrzynie z Lechią 0:2, to nie dali za wygraną. Pokazali charakter i zremisowali 2:2.

Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu i tak też było – mówi trener Adrian Chwaliszewski. – Rywale przewyższali nas warunkami fizycznymi i widać było, że moi chłopcy wyszli na boisko przestraszeni. Efektem tego były szybko stracone dwa gole i po kwadransie przegrywaliśmy 0:2. Z upływem czasu uwierzyli jednak, że można z tym rywalem powalczyć. Świetnie grał środek pola, który rozprowadzał piłki do bocznych sektorów. Gra skrzydłami okazała się dla nas kluczem do sukcesu. Zaczęliśmy stwarzać okazje i przed przerwą wróciliśmy do gry, bo kontaktową bramę zdobył Kamil Nowakowski. W drugiej połowie moi piłkarze dążyli do wyrównania i cel osiągnęli, za co należą im się duże słowa pochwały. Bramkę na wagę remisu i punktu zdobył Tobiasz Grabarek – relacjonuje trener juniorów młodszych.