Pokonujemy u siebie Pelikan Niechanowo 2:1

Warta Śrem - Pelikan Niechanowo

Po przerwie spowodowanej pauzą w rozgrywkach, nasza drużyna przystąpiła do meczu z chęcią pokonania drużyny gości, Pelikan Niechanowo, która zajmuje dolną część tabeli.

Mecz układał się po naszej myśli, bo już w 20 min. po rzucie wolnym z 20 metrów bramkę na 1:0 dla naszego zespołu zdobył Szymon Wichtowski. Niestety ten sam zawodnik w 38 min. musiał opuścić boisko po niewytłumaczalnej decyzji sędziego, który pokazał mu drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, (ewidentny faul bramkarza gości na naszym zawodniku, jednak sędzia uznał to za symulację ze strony Szymona). Od tego momentu gra była utrudniona, jednak grając w dziesiątkę mieliśmy kilka okazji do zdobycia bramki, zabrakło trochę szczęścia.

Prowadzeniem jednobramkowym zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa rozpoczęła się niefortunnie dla nas, bo w 50 min. goście zdobyli wyrównującą bramkę na 1:1. Pięć minut później trener Damian Skrzypczak dokonuje dwóch zmian i w miejsce Patryka Słomczyńskiego wchodzi Marcin Kolański, a za Michała Wojciechowskiego Hubert Sciak. Grając od 38 min. w dziesiątkę gra była utrudniona, a zawodnicy gości nie przebierali w środkach, aby zdobyć bramkę. Kolejna zmiana w 70 min. i za Bartka Pelca wchodzi Mateusz Maśliński. Gra staje się coraz bardziej nerwowa, ale lepiej wytrzymują to nasi zawodnicy, którzy grając w dziesiątkę, potrafili przeprowadzić składną akcję i Mateusz Maśliński przy asyście Huberta Sciaka strzela bramkę na 2:1 dla nas i była to bramka meczowa gdyż takim rezultatem zakończył się ten trudny mecz.

WARTA Śrem: R. Jańczyk, K. Komorowski, D. Skrzypczak, A. Kolański, B. Pelec (70 Mat. Maśliński, M. Berger, M. Mocek, SZ.Wichtowski, M. Wojciechowski (55 H. Sciak), Mat. Maśliński, P. Słomczyński (55 M.Kolański)

Rezerwa: B.Domałeczny

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.