Półkolonie sportowe WAKACJE z WARTĄ

Jak co roku Warta Śrem zorganizowała półkolonie sportowe „ Z WARTĄ WARTO ”, ramach półkolonii prowadzone są zajęcia sportowo – rekreacyjne z zakresu piłki nożnej. Zajęcia odbywały się w trzech grupach szkoleniowych. Grupy podzielone zostały ze względu na wiek . Łącznie w projekcie udział wzięło ponad 49 dzieci nie tylko związanych z klubem.

Głównym celem naszej działalności jest przygotowanie naszych młodych piłkarzy do rozgrywek ligowych a także przekonanie młodzieży że sport to doskonała alternatywa spędzania wolnego czasu.

Naszym działaniom przyświeca cel zagospodarowania wolnego czasu dzieci i młodzieży poprzez aktywność sportową a co za tym idzie zabicie nudy i bezczynności jak dopada czasami młodzież w okresie wakacji.

Jesteśmy przekonani, że postawione cele zostaną zrealizowane w 100 % a przy okazji uczestnicy podniosą swój poziom sportowy co realnie wpłynie na sukcesy indywidualne i grupowe młodych piłkarzy.

autor: Przemysław KACZMAREK

Równocześnie uczestnicy naszych półkolonii pogłębiać będą naturalne systemy wzajemnego wsparcia jako zawodnicy klubu a także wzmocnią swoją integrację z szeroką kadrą zawodników w różnym wieku i na różnym poziomie wyszkolenia piłkarskiego.

Dzieci złapały luz a zatem nic nie zepsuje nam tak dobrego klimatu !!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.