Porażka dziewcząt Warty Śrem z Trans Stare Oborzyska

W kolejnym meczu ligowym, śremskie dziewczyny nie sprostały zawodniczkom z Oborzysk i przegrały 0:3. Pierwsza połowa nie wskazywała na taką przegraną, bo do przerwy było 0:0, a w 13 min. nasza bramkarka, Kinga Skrzypczak popisała się wspaniałą obroną rzutu karnego, ratując naszą drużynę przed utratą bramki. Mecz w tej połowie był bardzo wyrównany, co pokazuje, że dziewczyny robią co raz większe postępy. W drugiej połowie zabrakło wytrzymałości i trochę więcej koncentracji.

Następny mecz piłkarki Warty Śrem zagrają na wyjeździe z Dyskobolią Grodzisk 22 października br. o godz. 14.00 na który zapraszamy naszych wiernych kibiców.

WARTA Śrem: K.Skrzypczak, M. Skrzypczak, A. Tomaszewska (62 S. Pieczewska), D. Drzewiecka (75 K. Kajetańczyk), A. Skrzypek, E. Karbowska (72 O. Kabat), K. Zdziechowska (76 M. Matecka), Z. Hyżyk, W. Kostuj (77 A. Łuczak), A. Dryer, O. Kiezik (67 R. Jańczak)