Porażka po walce w Stęszewie

Porażka po walce w Stęszewie Po meczu walki zespół młodzików młodszych przegrał w Stęszewie z Lipnem 1:3.

Po meczu walki zespół młodzików młodszych przegrał w Stęszewie z Lipnem 1:3.

Gospodarze lepiej weszli w sobotnie spotkanie i już w 12 minucie objęli prowadzenie. Kwadrans potem podwyższyli na 2:0, ale przed przerwą po akcji Mikołaja Bierły bramkę kontaktową zdobył Łukasz Roszak. Druga połowa rozpoczęła się fatalnie. Piłkarze Lipna rozpoczęli grę od środka boiska i po długim zagraniu i kiksie Kacpra Grześkowiaka już w 10 sekundzie podwyższyli na 3:1. Biało-niebiescy nie dawali za wygraną i w drugiej połowie zagrali znacznie lepiej niż do przerwy. Stworzyli sobie kilka okazji, ale brakowało skuteczności. W sytuacjach sam na sam znaleźli się Łukasz Dominiak i Mikołaj Bierła, ale za długo zwlekali z oddaniem strzałów i obrońcy wślizgiem wybijali piłkę na rzut rożny. Mikołaj Bierła trafił głową na 2:3 po dośrodkowaniu Aleksandra Sołtysiaka, tyle, że sędzia dopatrzył się spalonego. Miejscowi po kontrach także mieli swoje okazje, ale dobrze w bramce spisywał się Jakub Szczerzyński.

Warciarze przegrali ostatecznie z wicelideram 1:3, a już w sobotę czeka ich starcie z prowadzącym Orlikiem Mosina.