Porażka z Orkanem Konarzewo
| |

Przegrana z Orkanem Konarzewo

Pierwsza drużyna Warty rozegrała kolejny mecz ligowy na trudnym terenie, z Orkanem Konarzewo. Pomimo kłopotów kadrowych trenera Damiana Skrzypczaka, śremscy piłkarze rozpoczęli grę z animuszem. Już w 25 sekundzie bramkę zdobywa Michał Wojciechowski. Otwarcie tego meczu było bardzo obiecujące. Padła w tej połowie też druga bramka. W 19 min (strzelec Patryk Słomczyński), ale niestety sędzia nie uznał prawidłowo strzelonej bramki, pokazując na spalonego. Jeszcze pod koniec pierwszej połowy w 43 min. tracimy bramkę i pierwsza połowa kończy się remisem 1:1 przy przewadze naszej drużyny i braku trochę szczęścia do podwyższenia wyniku.

Od początku drugiej połowy rozpoczęliśmy atakami na bramkę Orkana, ale tak jak w pierwszej zabrakło szczęścia. Szczęście dopisało jednak gospodarzom bo w 62 strzelają drugiego gola na 2:1 i jak się później okazało była to bramka ustalająca końcowy rezultat tego meczu. Były co prawda zmiany, gdzie po kontuzji Michała Wojciechowskiego w 70 min. na boisko wszedł (też kontuzjowany) Mikołaj Berger, ale i on w 82 min. musiał opuścić boisko i na jego miejsce z braku zawodników z pola gry wszedł rezerwowy bramkarz Rafał Jańczyk.
Pomimo wszystko nasza drużyna walczyła do końca starając się uzyskać pozytywny rezultat. Nie udało się. Był to dopiero trzeci przegrany mecz w tej rundzie.

Następny mecz rozegramy 03.06.2017 r. w Śremie o godz. 17.00 z drużyną Zjednoczonych Trzemeszno, na który serdecznie zapraszamy kibiców.

WARTA Śrem: M. Grzelak, B.Domałeczny, D. Skrzypczak, K. Komorowski, A. Kolański, M. Mocek, B. Pelec, P. Słomczyński, M. Wojciechowski (70 M. Berger – 82 R. Jańczyk), M. Błaszczyk, Mat. Maśliński

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.