Powiatowa Liga Piłki Nożnej

Starostwo Powiatowe w Śremie oraz Śremski Klub Sportowy Warta zapraszają dzieci oraz młodzież na Powiatową Ligę Piłki Nożnej. Już w najbliższą niedzielę na boisku piłkarskim w Dalewie zmagania rozpoczną dzieci z największych klubów sportowych z naszego regionu w turnieju pod nazwą: Powiatowa Liga Piłki Nożnej. Celem turnieju jest przede wszystkim promocja i popularyzacja piłki nożnej oraz zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży powiatu śremskiego. Przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez wypełnienie i organizację czasu wolnego dzieciom i młodzieży powiatu śremskiego.

Liga Powiatowa, to cykl turniejów, które będą rozgrywane w dniach:

  • 17 i 23 kwietnia 2016,
  • 7, 21, 29 maja 2016,
  • 5 czerwca 2016.
Powiatowa Liga Piłki Nożnej

Mecze będą odbywały się na boisku piłkarskim w Dalewie, boisku orlik w Parku Miejskim oraz boisku Szkoły podstawowej nr 6 w Śremie. Udział w zawodach potwierdziły: Warta Śrem, SP – 6 WARTA, Zawisza Dolsk, UKS Czempiń, Wisła Borek, LAS Puszczykowo, PKS Racot, UKS 4 Kościan, Adalbertus Dalewo, Pogoń Książ.

Dzieci kochające piłkę nożną już od najmłodszych lat rozgrywają między rówieśnikami „mecze o Mistrzostwo Świata”. Zarówno na swoim podwórku, jak i w szkołach oraz w swoich macierzystych klubach sportowych. Dla nich nie ma zwykłych pojedynków. Każdy mecz jest na wagę „złota”, każdy wzbudza ogromne emocje. Młodzi piłkarze potrzebują również umocnienia w tym, że coś idzie im dobrze, że coś „wychodzi”. Dlatego bardzo lubią rozgrywać turnieje piłkarskie i właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować turniej w którym udział potwierdziły największe kluby sportowe z naszego regionu.

Dominik Sworowski, Śremski Klub Sportowy Warta.

Wyniki, jak i aktualności związane z Ligą Powiatową można śledzić na stronie internetowej zawodów: http://wordpress1657457.home.pl/autoinstalator/wordpressplus2/akademia oraz przy pomocy aplikacji na telefony komórkowe: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.warta.srem

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.