Pożyteczny sparing z Kotwicą

Bardzo wartościowy mecz kontrolny mają za sobą nasi senorzy. Zmierzyliśmy się bowiem wczoraj na boisku w Szczodrzykowie z czwartoligową Kotwicą.

Przegraliśmy co prawda 3:6, ale to był pożyteczny sprawdzian. Po bramce Bartosza Skrzypczaka prowadziliśmy 1:0, ale przed przerwą rywale trafili dwukrotnie i było 2:1. W drugej połowie Kotwica dołożyła cztery trafienia, a dla nas bramki zdobyli Michał Wiśniewski i ponownie Skrzypczak. Kotwica wygrała w pełni zasłużenie, a nasi bramkarze mieli pełne ręce roboty. Widać, że kórnicki zespół jest na innym poziomie i etapie przygotowań, bo za tydzień zaczyna walkę o ligowe punkty. My mamy za sobą kolejny tydzień ciężkiej pracy, który zakończymy piątkowym sparingiem z Pogonią Książ.