|

Pracowita niedziela żaków

Pracowitą niedzielę zafundowali sobie chłopcy z żaków młodszych rocznik 2011. Wraz z trenerem Piotrem Rymaniakiem zaliczyli turniej ligi WZPN i finał Ligi Powiatowej.

Niedzielę zespół żaków rozpoczął od wyjazdu do Środy Wlkp. na turniej w ramach Ligi WZPN. Warciarze byli w tym dniu nie do pokonania. Rozpoczęli od remisu 1:1 z Avią Kamionki, a gola strzelił Jerzy Owczarz. Bramka Wiktora Ławniczaka dała z kolei remis w starciu z UKS Śrem. Na koniec biało-niebiescy nie dali szans gospodarzom wygrywając z Polonią II aż 4:0 po dwóch trafieniach Jerzego Owczarza i golach Bartosza Sworowskiego oraz Wiktora Ławniczaka.

– Każde z tych spotkań mogliśmy wygrać – mówi trener Piotr Rymaniak. – Stwarzaliśmy sobie wiele okazji, ale brakowało skutecznego wykończenia. Niemniej, jestem zadowolony z występu chłopców – dodał.

Po krótkiej przerwie obiadowej zespół zameldował się w Dalewie, gdzie odbył się finałowy turniej w ramach Ligi Powiatowej. Trener desygnował do gry dwa zespoły. Oba spisały się bardzo dobrze. Uwieńczeniem dnia były medale, które zawisły na szyjach młodych piłkarzy Akademii Warty.

– Cieszy mnie, że idziemy w dobrym kierunku, bo jest zdecydowana poprawa naszej gry w porównaniu do jesieni. Jednocześnie wiemy, że przed nami sporo ciężkiej pracy, by krok po kroku podnosić umiejętności – podsumował trener żaków młodszych.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.