Pracowita niedziela żaków

Pracowitą niedzielę zafundowali sobie chłopcy z żaków młodszych rocznik 2011. Wraz z trenerem Piotrem Rymaniakiem zaliczyli turniej ligi WZPN i finał Ligi Powiatowej.

Pracowitą niedzielę zafundowali sobie chłopcy z żaków młodszych rocznik 2011. Wraz z trenerem Piotrem Rymaniakiem zaliczyli turniej ligi WZPN i finał Ligi Powiatowej.

Niedzielę zespół żaków rozpoczął od wyjazdu do Środy Wlkp. na turniej w ramach Ligi WZPN. Warciarze byli w tym dniu nie do pokonania. Rozpoczęli od remisu 1:1 z Avią Kamionki, a gola strzelił Jerzy Owczarz. Bramka Wiktora Ławniczaka dała z kolei remis w starciu z UKS Śrem. Na koniec biało-niebiescy nie dali szans gospodarzom wygrywając z Polonią II aż 4:0 po dwóch trafieniach Jerzego Owczarza i golach Bartosza Sworowskiego oraz Wiktora Ławniczaka.

– Każde z tych spotkań mogliśmy wygrać – mówi trener Piotr Rymaniak. – Stwarzaliśmy sobie wiele okazji, ale brakowało skutecznego wykończenia. Niemniej, jestem zadowolony z występu chłopców – dodał.

Po krótkiej przerwie obiadowej zespół zameldował się w Dalewie, gdzie odbył się finałowy turniej w ramach Ligi Powiatowej. Trener desygnował do gry dwa zespoły. Oba spisały się bardzo dobrze. Uwieńczeniem dnia były medale, które zawisły na szyjach młodych piłkarzy Akademii Warty.

– Cieszy mnie, że idziemy w dobrym kierunku, bo jest zdecydowana poprawa naszej gry w porównaniu do jesieni. Jednocześnie wiemy, że przed nami sporo ciężkiej pracy, by krok po kroku podnosić umiejętności – podsumował trener żaków młodszych.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.