Prężnie rozwijające się Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „SANBUD” – zostało Sponsorem Strategicznym Śremskiego Klubu Sportowego WARTA

Dnia 01.10.2015 r. została zawarta umowa na mocy której Firma SANBUD została sponsorem strategicznym. Zawarta umowa obowiązywać będzie do końca 2016 r. z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

Wraz z podpisaniem umowy odbyła się prezentacja nowych strojów zawodników, na których zostało umieszczone logo Firmy SANBUD w centralnym miejscu na froncie koszulki.

Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę naszego sponsora:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe „SANBUD” Sp. z o.o. w Śremie istnieje na rynku od 2003 roku. Główną domeną naszej działalności jest utylizacja odpadów i rekultywacja terenu oraz usługi budowlane. Jesteśmy firmą z doświadczeniem dzięki czemu staliśmy się wiarygodnym partnerem. Szczególną uwagę przykładamy do przestrzegania przepisów ustaw i rozporządzeń regulujących zasady postępowania z odpadami, w szczególności: Prawa Ochrony Środowiska – ustala z dnia 27 kwietnia 2001 r. (Dz. U. Nr 62, poz. 627), Ustawy o Odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 r. (Dz. U. Nr 62, poz. 628) oraz Rozporządzenie Ministra Środowiska w sprawie standardów jakości gleby oraz standardów jakości ziemi z dnia 9 września 2002 r (Dz. U. 02.165.1359 z dnia 4 października 2002 r). Dzięki bogatej flocie transportowej możemy zapewnić naszym Klientom wygodną formę współpracy polegającą na odbiorze nagromadzonych odpadów bez angażowania zewnętrznych firm transportowych.

„Na stałe wpisaliśmy się w Gminę Śrem i uważam, że warto wspierać miejscowy prężnie rozwijający się klub sportowy. To nie będzie tylko jednorazowa pomoc, chcemy przedłużać umowę na kolejne lata oraz w miarę możliwości podnosić poziom finansowania”

mówi Marcin Szymański prezes firmy

Warta Śrem ma ogromną tradycję i bogatą historię. Teraz mamy też sponsora strategicznego, który wspiera cały czterosekcyjny klub, a tego nam w klubie brakowało. Bez wątpienia to bardzo ważny krok

dodaje Dominik Sworowski

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.