Pan Wuefista w Warcie Śrem

Mikołaj Lasek został nowym dietetykiem Warty Śrem

Czy zadaliście sobie kiedyś pytanie, jak ważna jest rola właściwej diety w codziennym funkcjonowaniu młodego sportowca? Treningi to nie tylko udział w zajęciach, ale także odpowiednia dieta.

Jakie są potrzeby sportowca? Jakie jest zapotrzebowanie kalorii do poziomu aktywności fizycznej? Co młodzi sportowcy powinni zjeść przed treningiem lub zawodami? Co młodzi sportowcy powinni jeść w trakcie ćwiczeń? Czy znacie przykłady potraw podczas podróży na mecz wyjazdowy? Na te oraz inne pytania odpowie państwu w naszym klubie profesjonalny dietetyk.

Warta Śrem jako jeden z pierwszych klubów w Wielkopolsce prowadzi zajęcia z dietetykiem, który w formie wykładów – dyskusji przedstawi rodzicom oraz zawodnikom zasady właściwej diety w codziennym życiu młodego sporowca.

Pan Mikołaj Lasek, bo o nim mowa, to specjalista z pasją i energią, fan dobrej muzyki, zapalony maratończyk założyciel i administrator strony „Pan Wuefista” (projekt, który ma zachęcać dzieci i ich rodziców do wychowania w kulturze fizycznej oraz kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych i życiowych).

https://www.facebook.com/PanWuefista/

W telegraficznym skrócie: BIEGAM-ĆWICZĘ-DAJĘ PRZYKŁAD.
Cieszymy się, że pan Mikołaj jest z nami i wierzymy, że jego fachowa wiedza przyczyni się do rozwoju Naszej Akademii. Hej WARTA!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.