Mikołaj Lasek został nowym dietetykiem Warty Śrem
|

Pan Wuefista w Warcie Śrem

Czy zadaliście sobie kiedyś pytanie, jak ważna jest rola właściwej diety w codziennym funkcjonowaniu młodego sportowca? Treningi to nie tylko udział w zajęciach, ale także odpowiednia dieta.

Jakie są potrzeby sportowca? Jakie jest zapotrzebowanie kalorii do poziomu aktywności fizycznej? Co młodzi sportowcy powinni zjeść przed treningiem lub zawodami? Co młodzi sportowcy powinni jeść w trakcie ćwiczeń? Czy znacie przykłady potraw podczas podróży na mecz wyjazdowy? Na te oraz inne pytania odpowie państwu w naszym klubie profesjonalny dietetyk.

Warta Śrem jako jeden z pierwszych klubów w Wielkopolsce prowadzi zajęcia z dietetykiem, który w formie wykładów – dyskusji przedstawi rodzicom oraz zawodnikom zasady właściwej diety w codziennym życiu młodego sporowca.

Pan Mikołaj Lasek, bo o nim mowa, to specjalista z pasją i energią, fan dobrej muzyki, zapalony maratończyk założyciel i administrator strony „Pan Wuefista” (projekt, który ma zachęcać dzieci i ich rodziców do wychowania w kulturze fizycznej oraz kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych i życiowych).

https://www.facebook.com/PanWuefista/

W telegraficznym skrócie: BIEGAM-ĆWICZĘ-DAJĘ PRZYKŁAD.
Cieszymy się, że pan Mikołaj jest z nami i wierzymy, że jego fachowa wiedza przyczyni się do rozwoju Naszej Akademii. Hej WARTA!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.