W sobotę 13 maja br. drużyna śremskich przedszkolaków udała się do Mosiny na turniej organizowany przez UKS Orlik Mosina. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, grano systemem każdy z każdym. Nie prowadzono oficjalnej klasyfikacji.
Młodzi śremianie zaprezentowali się ze świetnej strony, byli jedyną niepokonaną drużyną. Przedszkolaki odnieśli 4 zwycięstwa i 3 mecze zremisowali w których jednak mieli ogromną przewagę. Widać w grze wielki progres, młodzi Warciarze wygrywali mnóstwo pojedynków “1 na 1″, stwarzali wiele okazji do zdobycia bramki. Oby tak dalej!!! HEJ WARTA!!!
Warta wystąpiła w składzie: Kacper Wdowczyk, Wiktor Multana, Maciej Jachnik, Tomek Jaroszewski, Michał Rusiak, Jasiu Misiak, Marcel Wojtysiak, Eryk Kopieć.
Trener: Mateusz Pietrowski
[pe2-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/101770291441395692137/albumid/6419599432904379169?alt=rss&hl=en_US&kind=photo” ]
One Response
Brawo dla nich ! Grali z zapałem i zaangażowaniem ! Świetna obrona i dobry atak !