| | |

Przegrana po dobrym meczu

Juniorzy młodsi Warty przegrali z Wełną Rogoźno 0:3, ale jak powiedział trener Rafał Krajczyński tego występu nie muszą się wstydzić, bo zagrali dobre spotkanie.

To był wyrównany mecz, ale nie mogliśmy trafić do siatki, a skuteczniejsi byli rywale i to oni dopisali trzy punkty – mówi trener Rafał Krajczyński, który zastępuje nieobecnego Adriana Chwaliszewskiego. – Trzeba pochwalić zespół, bo chłopacy rozegrali dobre zawody. Niestety, to nie pierwszy mecz, w którym naszą bolączką jest finalizacja akcji. Mamy sytuacje, ale nie ma kto strzelać goli – dodaje.

Mimo iż swoje szanse mieli Szymon Góralczyk, Jakub Dzikowski, czy Bartek Zimek, to bramkarz Wełny zachował czyste konto. Warciarze z kolei stracili trzy bramki. Pierwszą po minimalnym spalonym, którego nie wyłapał sędzia, drugą do szatni, a trzecią w drugiej połowie.

Szkoda, że nie udało się wyrównać przed przerwą, a były ku temu okazje, albo chociaż zdobyć kontaktową bramkę, która jeszcze bardziej poderwałaby zespół – żałuje trener Krajczyński.

 

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.