Przygotowania do V ligi czas start

19 zawodników stawiło się na pierwszym treningu po wakacyjnej przerwie. Piłkarze pierwszego zespołu rozpoczęli tym samym przygotowania do nowego sezonu.

Dzisiaj zespół prowadzony przez trenera Huberta Sciaka wznowił treningi po krótkiej przerwie i rozpoczął przygotowania do występów na boiskach V ligi. W pierwszych zajęciach udział wzięło 19 zawodników, w tym sześciu testowanych. Trener Sciak będzie się przyglądał piłkarzom, którzy chcą zasilić Wartę podczas treningów i sparingów, a następnie zdecyduje, czy będą oni w kadrze na nowy sezon.

– Póki co za wcześnie, aby kogokolwiek z nowych zawodników skreślać, czy też przesądzać o tym, czy jesteśmy zainteresowani ich pozyskaniem. Na to potrzeba czasu, niemniej cieszę się, że po awansie chętnych do gry w Warcie przybyło – mówi trener Hubert Sciak. – Brakowało także kilku chłopaków, którzy tą V ligę wywalczyli, ale wszyscy się usprawiedliwili, także póki co nie zanosi się na to, że ktoś nas opuści – dodał.

W okresie przygotowawczym Warta rozegra pięć sparingów. Pierwszy już w najbliższą sobotę w Śremie. O 15.00 podopieczni trenera Huberta Sciaka zmierzą się z TPS Winogrady Poznań.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.