Punkt juniorów zdobyty na ciężkim terenie w Krobii

Juniorzy Warty Śrem zremisowali na trudnym terenie w Krobii. Podział punktów w meczu z Krobianką można za sprawiedliwy, chociaż była szansa na zwycięską bramkę. Cieszy kolejny udany mecz młodych warciarzy.

W minioną niedzielę piłkarze juniorów Warty Śrem pojechali do Krobii na mecz z tamtejszą Krobianką. Drużynę podopiecznych trenera Huberta Sciaka (grał mecz ligowy) zastępował Rafał Krajczyński. Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane, a gospodarze postawili wysoko poprzeczkę. Pierwsza bramka padła łupem biało – niebieskich. W ostatniej minucie pierwszej połowy po stałym fragmencie gry gola zdobył Jakub Wojciechowski. Po 10 minutach od rozpoczęcia drugiej połowy z rzutu wolnego bramkę na 1:1 zdobyli gospodarze. Do końca meczu wynik się już nie zmienił.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz w obronie. Szkoda tylko tej sytuacji po której straciliśmy bramkę. Mecz był pod naszą kontrolą i mieliśmy jeszcze szansę na drugą bramkę. Cieszy fakt, że mecz był spotkaniem pełnym walki, a drużyna pokazała, że z nami łatwo nie będzie.