Rehabilitacja po Czarnych

Żadnych problemów nie sprawił seniorom Warty ostatni w tabeli zespół 13 Poznań. Śremianie wygrali pewnie i wysoko 6:0.

Takie wysokie zwycięstwo po klęsce w Czerniejewie było nam potrzebne – mówi trener Marek Wilczyński. – Dobrze, że szybko zamazaliśmy złe wrażenie z ostatniego meczu, bo wiadomo, że była to dla nas bolesna porażka – dodał.

Wynik niedzielnego spotkania w 20 minucie otworzył Hubert Sciak. Więcej goli do przerwy strzelić się jednak nie udało. Poznańska defensywa została na dobre rozmontowana po przerwie, kiedy Warciarze strzelili pięć goli. Dwukrotnie na listę strzelców wpisywali się Hubert Sciak i Bartosz Skrzypczak, a jedną bramkę dołożył Patryk Słomczyński. Kapitan Warty ustrzelił więc hat-tricka i zbliża się do historycznego wyniku, a więc zdobycia 100 goli w biało-niebieskich barwach.

Być może dokona tego już w najbliższą sobotę w Śremie. O 14.00 Warciarze podejmować będą Szturm Junikowo Poznań.