Rekordowe zwycięstwo

Trzecie tej jesieni i jednocześnie najwyższe zwycięstwo odnieśli orlicy starsi. Chłopcy z rocznika 2009 zaaplikowali aż 10 goli rówieśnikom z Owińsk.

Sobotnie spotkanie rozgrywane było w strugach deszczu, a gospodarzem byli Błękitni. Warciarze bardzo dobrze rozpoczęli ten pojedynek, bo już w 2 minucie gola zdobył Szymon Szczerzyński, a chwilę potem podwyższył Borys Korcz. Błąd Aleksandra Żerkowskiego sprawił, że rywale zdobyli kontaktową bramkę. Na tą biało-niebiescy odpowiedzieli trafieniami Wojciecha Rembielaka, Piotra Lubiejewskiego i Stanisława Gumieniaka, co sprawiło, że po pierwszej połowie było 5:1 dla Warciarzy. W drugiej podopieczni Macieja Fujaka dołożyli kolejnych pięć, a ozdobą meczu było trafienie z rzutu wolnego Piotra Lubiejewskiego. Po strzale „Lubisia” piłka odbiła się od poprzeczki i wpadka do siatki. Ładny był także gol Szymona Szczerzyńskiego, po którym piłka wylądowała w samym „okienku”. Swoje bramki w tym meczu zdobyli jeszcze Borys Korcz, Jacek Tomaszewski i Adam Gołaszewski, a za błąd z pierwszej części zrehabilitował się Olek Żerkowski, który dwukrotnie wygrywał pojedynki sam na sam z napastnikami Błękitnych.

Już w sobotę o 10.00 Warciarze podejmować będą Lidera Swarządz.