Remis i wygrana orlików

Dwa sparingi w ten weekend rozegrał zespół orlików starszych z rocznika 2010. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego jedno spotkanie zremisowali, a drugie wygrali.

W sobotę Warciarze zagrali z Akademią Reissa Mosina. Spotkanie było wyrównane i zakończyło się remisem 7:7. Mecz mógł się podobać, bo miał swoją dramaturgię. Śremianie prowadzili już 7:5, ale w końcówce stracili dwie bramki i zwycięstwo uciekło im z rąk. W ostatniej akcji meczu piłkę meczową miał Jan Misiak, który minimalnie jednak przestrzelił i tym samym nie skompletował swojego hat-tricka. Dwie bramki strzelił także Filip Maćkowiak, a po jednej Marcin Hołderny, Szymon Rewers i Borys Buszewicz.

Z kolei w niedzielę rywalem biało-niebieskich był zespół Stelli Luboń. Tym razem podopieczni Mateusza Pietrowskiego zagrali dziewięciu na dziewięciu, a więc tak, jak za pół roku będą grali w kategorii młodzika. Warciarze okazali się wyraźnie lepsi, bo wygrali aż 16:2. Po cztery gole zdobyli Filip Maćkowiak Tomasz Jaroszewski, trzy dołożył Maciej Jachnik, dwie Kamil Pieprzyk, a po jednej Borys Buszewicz, Wojtek Broniarz i Ksawery Świdurski.

– Cieszy, że z meczu na mecz coraz lepiej wychodzi nam gra w kategorii młodzika – podsumował trener Mateusz Pietrowski.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.