Remis i wygrana orlików

Dwa sparingi w ten weekend rozegrał zespół orlików starszych z rocznika 2010. Podopieczni Mateusza Pietrowskiego jedno spotkanie zremisowali, a drugie wygrali.

W sobotę Warciarze zagrali z Akademią Reissa Mosina. Spotkanie było wyrównane i zakończyło się remisem 7:7. Mecz mógł się podobać, bo miał swoją dramaturgię. Śremianie prowadzili już 7:5, ale w końcówce stracili dwie bramki i zwycięstwo uciekło im z rąk. W ostatniej akcji meczu piłkę meczową miał Jan Misiak, który minimalnie jednak przestrzelił i tym samym nie skompletował swojego hat-tricka. Dwie bramki strzelił także Filip Maćkowiak, a po jednej Marcin Hołderny, Szymon Rewers i Borys Buszewicz.

Z kolei w niedzielę rywalem biało-niebieskich był zespół Stelli Luboń. Tym razem podopieczni Mateusza Pietrowskiego zagrali dziewięciu na dziewięciu, a więc tak, jak za pół roku będą grali w kategorii młodzika. Warciarze okazali się wyraźnie lepsi, bo wygrali aż 16:2. Po cztery gole zdobyli Filip Maćkowiak Tomasz Jaroszewski, trzy dołożył Maciej Jachnik, dwie Kamil Pieprzyk, a po jednej Borys Buszewicz, Wojtek Broniarz i Ksawery Świdurski.

– Cieszy, że z meczu na mecz coraz lepiej wychodzi nam gra w kategorii młodzika – podsumował trener Mateusz Pietrowski.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.