Emocje w Szczodrzykowie: remis seniorów w sparignu z Kotwicą Kórnik

W czwartym meczu sparingowym w ramach przygotowań do nowego sezonu nasi seniorzy zmierzyli się z czwartoligową Kotwicą Kórnik. Na boisku w Szczodrzykowie padł remis 3:3.

Warciarze objęli prowadzenie po trafieniu Adriana Owczarka, a rywale wyrównali zdobywając bramkę po rzucie karnym. Przed przerwą ponownie na listę strzelców wpisał się jednak Adrian Owczarek i po pierwszej połowie śremianie prowadzili 2:1. W drugiej części Kotwica doprowadziła do wyrównania trafiając ponownie z rzutu karnego. Chwilę potem w polu karnym rywali faulowany był jednak Owczarek, a „jedenastkę” na raty na bramkę zamienił Patryk Kryszak. Kotwica równie szybko doprowadziła do wyrównania i choć potem Wartę uratował jeszcze słupek, to wynik meczu już się nie zmienił.

Po dobrym występie Warciarze zremisowali z czwartoligowcem 3:3. Pod nieobecność trenera Huberta Sciaka (obowiązki służbowe) zespół w zastępstwie poprowadził prezes, a zarazem trener Dominik Sworowski.
Kolejny sparing w sobotę w Śmiglu z Pogonią.