Remis z Canarinhos

W kolejnym pojedynku o mistrzostwo II ligi młodzików młodszych Warciarze zremisowali na własnym boisku z Canarinhos Skórzewo 1:1.

Sobotnie spotkanie rozgrywane było w strugach deszczu. Już pierwsza składna akcja przyniosła prowadzenie gościom. Potem inicjatywę przejęli jednak Warciarze. Dwie dobre akcje oskrzydlające przeprowadził Bartosz Lange, a raz lewą stroną przedarł się Łukasz Dominiak, ale zabrakło wykończenia. Najlepszą okazję do wyrównania miał Mikołaj Bierła, który będąc sam na sam z bramkarzem strzelił prosto w niego. W drugiej połowie trwał napór biało-niebieskich, ale groźni z kontry byli także goście. Po strzale Olka Sołtysiaka ekipę ze Skórzewa od utraty gola uratowała poprzeczka, a w odpowiedzi Batryk Busz wygrał pojedynek z napastnikiem Canarinhos. Warciarze o punkt walczyli do samego końca i opłaciło się. W ostatniej minucie do wyrównania doprowadził bowiem Mikołaj Bierła.

Podopiecznych Macieja Fujaka czekają tej jesieni jeszcze dwa zaległe mecze. Pierwszy w sobotę w Gnieźnie z Mieszkiem, a drugi w poniedziałek o 20.00 na Bułgarskiej z LPFA Piątkowo.