|

Remis z Wiarą Lecha

W czwartym meczu kontrolnym drugi remis odnotowali piłkarze pierwszego zespołu. Mimo prowadzenia 2:0 podopieczni Łukasza Kubzdyla nie zdołali pokonać Wiary Lecha Poznań, bowiem rywale uratowali remis w końcówce po kapitalnym strzale z wolnego ex Lechity – Jakuba Wilka. Mimo iż skład był mocno eksperymentalny, bo trener ponownie testował kilku zawodników to śremski zespół na tle wymagającego rywala pokazał się z bardzo dobrej strony.

W pierwszej, bezbramkowej połowie Warciarze stworzyli dwie bardzo dobre okazje, a należał im się także rzut karny za faul na Patryku Słomczyńskim. W drugiej połowie prowadzenie zapewnił Adam Koperski, który poprzedni sezon spędził w Kotwicy, a teraz jest bliski przejścia do Warty. Po ładnej akcji dwóch testowanych i ładnej “podcince” padł drugi gola dla śremskiego zespołu. Kolejny z testowanych mógł “zamknąć” mecz i podwyższyć na 3:0, ale zmarnował okazję sam na sam. Końcówka należała do Wiary Lecha, która mocno przydusiła, a efektem były dwa gole.