Rocznik 2005 – Warta Śrem – Polonia SP 1 Chodzież 2:2

Dnia 11czerwca młodzicy Warty Śrem rozegrali świetne spotkanie z Polonią SP 1 Chodzież.

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny stwarzały dogodne sytuacje. Jednak w 25 minucie to przeciwnik umieścił piłkę w bramce śremian i na przerwę zawodnicy schodzili przy wyniku 0:1. Drugą połowę to niebiescy rozpoczęli bardzo ambitnie, przeważali w posiadaniu piłki i kontrolowali grę na połowię przeciwnika.

Wypracowali kilka świetnych sytuacji , jednak zabrakło trochę szczęścia i zachowania: „zimnej krwi”. W 15 minucie drugiej połowy po udanej kontrze zawodnicy z Chodzieży ustanowili wynik spotkania na 0:2. Nie wpłynęło to negatywnie na grę Warty. W ręcz przeciwnie, z  konsekwencją i uporem budowali kolejne akcje chcąc zdobyć bramkę kontaktową. W 20 minucie piękną bramkę, bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył Karol Majorczyk. Wspólna radość z bramki dodała wszystkim energii do prowadzenia zaciętej sportowej walki. Na dwie minuty przed końcem spotkania, po kolejnej świetnie wypracowanej akcji, silnym strzałem piłkę w bramce przeciwnika umieścił Dominik Nowak, ustalając ostateczny wynik spotkania na 2:2.

„Dla mnie sukces to progres” !!  –  podsumował trener młodzików Tomasz Stawowy.