Rodzi się ciekawy zespół

Pierwsze spotkanie w nowym składzie rozegrał zespół młodzika rocznik 2009. Warciarze wprawdzie przegrali, ale potencjał drużyny jest znacznie większy.

W zespole rocznika 2009 pojawiło się kilku nowych zawodników. Trenerzy Maciej Fujak i Michał Mocek mają oni zadanie zbudowania drużyny z połączonych sił.  Trenerzy i zawodnicy mają za sobą jeden wspólny trening i są na etapie poznawania się, a w niedzielę zagrali pierwszy wspólny mecz. W niedzielę chłopcy z rocznika 2009 podejmowali rówieśników z 1920 Mosina. Choć z przebiegu gry mecz był wyrównany to widać było większe zgranie w szeregach drużyny z Mosiny. Rywale okazali się także skuteczniejsi pod bramką i zdobyli sześć goli. Biało-niebiescy nie wykorzystali kilku okazji, a Adam Gołaszewski przestrzelił z rzutu karnego obok bramki.

– To nasz pierwszy mecz w takim składzie osobowym, a w związku z wakacjami brakowało jeszcze kilku chłopców, także z wyniku i porażki nie robimy tragedii – mówi trener Michał Mocek. – Potrzebujemy teraz czasu, aby popracować w kompletnym składzie i zbudować zespół. Pewne jest, że w drużynie drzemie teraz spory potencjał – dodał.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.