Rywale byli skuteczniejsi

W kolejnym meczu o mistrzostwo I ligi młodzików starszych porażki doznali chłopcy z rocznika 2009. Podopieczni Michała Mocka nie sprostali na własnym boisku Kotwicy Kórnik. Goście okazali się bowiem skuteczniejsi. Mecz był wyrównany, ale więcej okazji stworzyli sobie Warciarze.

Niestety, zawiodła skuteczność pod bramką rywali. Brakowało spokoju i zimnej krwi. Goście prowadzili do przerwy 1:0, a biało-niebiescy nie wykorzystali żadnej z czterech okazji. Po przerwie do remisu doprowadziła Zuza Worsztynowicz i wydawało się, że śremianie pójdą po zwycięstwo. Prowadzenie mógł zapewnić Wojtek Rembielak, ale nie wykorzystał „setki”. Zemściło się to, kiedy dwie bramki zdobyli rywale i to oni wygrali 3:1.