Siedem goli Młodzików Warty Śrem. Zwycięska passa trwa.

Siedem goli Młodzików Warty Śrem. Zwycięska passa trwa.

Zwycięska passa młodzików starszych (2005). Warciarze rozgromili swoich przeciwników, strzelając 7 bramek! Biało-niebiescy zdobyli kolejne 3 pkt, tym razem wygrywając na wyjeździe z drużyną Orlik Miłosław.

Pierwsze 15 minut meczu nie wskazywały na tak bogatą zdobycz bramkową śremian. Zawodnicy rozpoczęli mecz dość ospale, nie zaznaczając na boisku swojej przewagi. W 10 minucie, pewnie wykorzystał rzut karny, podyktowany po faulu na sobie Dominik Nowak, otwierając tym samym wynik spotkania.

Strzelona bramka rozbudziła warciarzy, którzy zaczęli w widoczny sposób dominować na boisku. Niebiescy jeszcze dwukrotnie w pierwszej połowie umieścili piłkę w bramce przeciwnika, w 27 minucie (bramka samobójcza) i 29 minucie po strzale Kacpra Durzyńskiego.

Druga połowa to już ewidentna przewaga zawodników ze Śremu. W 49 minucie celnym uderzeniem głową, po wykonaniu rzutu rożnego, popisuje się Paweł Marciniak, a w 55 minucie wynik na 0:5, po asyście Karola Majorczyka podnosi Dominik Nowak.

Ostatnie minuty to dla gospodarzy prawdziwe trzęsienie ziemi. W 57 minucie celnie uderza z rzutu wolnego Hubert Szulczewski, a 58 minucie pięknym strzałem z daleka popisuje się Dominik Nowak, ustanawiając ostateczny wynik na 0:7!

Bramki:
10’ – Dominik Nowak
27’ – bramka samobójcza
29’ – Kacper Durzyński
49’ – Paweł Marciniak
55’ – Dominik Nowak, asysta Karol Majorczyk
57’ – Hubert Szulczewski
58’ – Dominik Nowak

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.