|

Skrzaty na turnieju WZPN

Z zaproszenia Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, który zorganizował turniej dla skrzatów skorzystał trener Marek Rzońca, który zabrał dwa zespoły na turniej do Poznania.

Mieszko Kaczmarek, Mieczysław Chalił, Paweł Wyrzykiewicz, Nikodem Krychowski, Leon Michalski, Marcel Łaznowski, Antoni Wawrzyniak, Nikodem Ryszewski, Hubert Barański i Igor Tomaczak to zawodnicy, którzy w minioną niedzielę reprezentowali Akademię Warty w turnieju skrzatów organizowanym przez WZPN.

Trener Marek Rzońca podzielił chłopców na dwie drużyny: „białych” i „niebieskich”. Każdy z nich rozegrał po cztery spotkania, a zgodnie z unifikacją piłki nożnej w tej kategorii wiekowej nie prowadzono klasyfikacji.

Najbardziej cieszy mnie, że każdy z moich podopiecznych strzelił w turnieju minimum jedną bramkę – mówi Marek Rzońca. – Chłopcy wrócili bardzo zadowoleni. Otrzymali pamiątkowy medal oraz nagrodę w postaci książki – Liga Mistrzów – Magia Futbolu – dodał trener rocznika 2012.

Rywalami walczących w grupie „E” białych były: FA Piła, UKS Talent Poznań, Red Box Biedrusko i Warta Poznań, z kolei „niebiescy” w grupie „F” zmierzyli się z rówieśnikami z LPFA Skoki, Piłkarskiej Szkółki Gniezno, APR Kępno i Kanii Gostyń.

[give_form id=”24068″]

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.