|

Skrzaty zagrały w Pępowie

Pierwszy turniej tej zimy mają za sobą biało-niebieskie skrzaty, a więc chłopcy z rocznika 2012 i młodsi. Trener Marek Rzońca zabrał swoich podopiecznych na turniej do Pępowa.

Dla wszystkich chłopców, a zwłaszcza tych, którzy mieli okazję po raz pierwszy wziąć udział w turnieju sam udział to było niesamowite przeżycie i wielkie emocje. Trener zabrał 14 chłopców, a barw Warty dzielnie bronili:  Igor Tomczak, Borys Ratajczak, Dawid Rewers, Jakub Dutkowiak, Hubert Barański, Artur Antoniewicz, Max Adamczak, Nikodem Krychowski, Wojtek Łukaszewski, Leon Michalski, Julek Mieloszyński, Nikodem Ryszweski, Antek Wawrzyniak oraz Paweł Wyrzykiewicz. Zostali oni podzieleni na dwa zespoły.

– Dla chłopców najważniejsze, że mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami. Zajęliśmy 6 i 8 miejsce, ale wynik jest tutaj sprawą drugorzędną – mówi trener Marek Rzońca. – Walczyli, starali się jak najlepiej wypaść indywidualnie, ale i jako zespół, co przynosiło czasem fajne akcje. To oraz zdobyte gole cieszą najbardziej. Mamy za sobą cenne doświadczenie, które na pewno będzie procentowało w przyszłości – dodał.

Rywalami Warcirzy były takie zespoły, jak:  FA Leszno, APR Gostyń, Polonia Środa i Dobroczanka Pępowo.

Najwięcej goli dla skrzatów zdobył Hubert Barański, który pięć razy trafił do siatki. Trzy gole strzelił Dawid Rewers, dwa Antek Wawrzyniak, a po jednym Paweł Wyrzykiewicz, Julek Mieloszyński i Igor Tomczak.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.