|

Skuteczność do poprawki

Podopieczni Macieja Fujaka zostali zwycięzcami Turnieju Halowego „AlePrezent CUP”, którego organizatorem był Promień Krzywiń. W drodze po złoto Warciarze z rocznika 2008 nie doznali żadnej porażki.

Niedzielny turniej zgromadził pięć zespołów, które rywalizowały systemem każdy z każdym 2×10 minut. Adepci Akademii Warty rozpoczęli od efektownego zwycięstwa – 5:0, nad drugim zespołem Promienia. Dwie bramki zdobył Kacper Grześkowiak, a po jednej Wojciech Ściubeł, Bartosz Lange i Marcel Kolenda. Jak się później okazało jedyne punkty biało-niebiescy stracili w pojedynku z Adalbertusem remisując z drużyną z Dalewa 1:1 po golu Aleksandra Sołtysiaka. W trzeciej kolejce drużyna orlików starszych zmierzyła się z pierwszą drużyną Promienia, który miała na koncie dwa zwycięstwa. Swoją przewagę śremianie udokumentowali trafieniami Kacpra Grześkowiaka i Aleksandra Sołtysiaka. Rywale trafili w końcówce zmniejszając rozmiary porażki na 1:2. Zwycięstwo w turnieju Warciarze przypieczętowali wygrywając w ostatnim meczu 2:1 z Tęczą Osa Osieczna, a autorem obu goli był Wojciech Ściubeł.

Cieszy dobra, zespołowa gra. Dominowaliśmy we wszystkich spotkaniach, a naszym największym mankamentem była finalizacja akcji i skuteczność pod bramką rywali, nad którą musimy popracować – podsumował trener Maciej Fujak.

 

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.