| |

Spadliśmy z wysokiego konia

Na 1/32 finału udział w okręgowym Pucharze Polski zakończyli nasi seniorzy. Warciarze przegrali z trzecioligową Polonią Środa 0:5.

– Jak spaść to z wysokiego konia – mówi stare przysłowie i tak właśnie było w środowe popołudnie. Trzecioligowcy ze Środy Wlkp. okazali się być poza zasięgiem naszej drużyny. Podopieczni Marka Wilczyńskiego źle weszli w mecz i po kwadransie przegrywali już 0:3. Zanosiło się na dotkliwą i bolesną porażkę, ale na szczęście przed przerwą śremianie uniknęli utraty kolejnych goli. Po zmianie stron trzecioligowcy dołożyli dwa kolejne trafienia, a na wyróżnienie zasłużył Jerzy Kuchnicki, który kilkoma udanymi interwencjami ratował zespół od utraty kolejnych bramek. Skończyło się na porażce 0:5, która jest adekwatna do różnicy klas obu drużyn, a przypomnijmy, że Wartę i Polonię dzielą trzy klasy rozgrywek. Szkoda tylko, że nie udało się strzelić choćby honorowej bramki, na którą tak liczyli kibice. Było ich sporo, bo na trybunach zasiedli młodzi adepci Akademii Młodej Warty wraz z rodzicami. Niestety, okazji do goli Warciarze nie mieli, a poważnie zagrozili tylko raz, kiedy na początku drugiej połowy Hubert Sciak zmusił do interwencji bramkarza gości.

Odpadamy z pucharu i skupiamy się na walce o ligowe punkty. Kolejny mecz już jutro. O 16.00 podejmujemy Phytopharm Klękę.

Similar Posts

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.