Sparing nr 3 – Kotwica zdecydowanie lepsza

– Rywale pokazali nam dzisiaj różnice między „okręgówką”, a IV ligą – powiedział trener Hubert Sciak, po przegranym 1:6 sparingu z Kotwicą Kórnik.

W sobotnim, trzecim już dla Warty meczu kontrolnym, śremianie ulegli wyżej notowanemu rywalowi. W pierwszej połowie  dali się zdominować czwartoligowcowi, którzy prowadzili do przerwy 2:0, a był to najmniejszy z możliwych wyników, bowiem goście nie wykorzystali karnego i zmarnowali kilka okazji.

W drugiej połowie Warciarze próbowali wyżej zaatakować rywali, ale rywal był znacznie lepiej dysponowany i mecz miał pod pełną kontrolą. Piłkarze Kotwicy bardzo płynnie operowali piłką i swoją przewagę udokumentowali czterema bramkami.

Kolejnym rywalem Warty będzie GKS Dopiewo.